Skocz do zawarto┼Ťci

­čçČ­čçž KEF LSX II LT | Prezentacje w salonie Q21

Q21

Recommended Posts

Odkryj nowy wymiar dźwięku z KEF LSX II LT!

Szukasz g┼éo┼Ťnik├│w,┬ákt├│re dostarcz─ů Ci niezapomnianych wra┼╝e┼ä muzycznych?┬áKEF LSX II LT to najnowsza propozycja od renomowanej marki KEF,┬ákt├│ra zachwyca jako┼Ťci─ů d┼║wi─Öku,┬áfunkcjonalno┼Ťci─ů i designem.

Dlaczego warto wybra─ç KEF LSX II LT?

• Doskona┼éy d┼║wi─Ök Hi-Fi:┬áZanurz si─Ö w krystalicznie czystym brzmieniu o wysokiej rozdzielczo┼Ťci (do 24 bit/384 kHz) dzi─Öki zaawansowanej technologii KEF,┬áw tym autorskiemu przetwornikowi Uni-Q.┬áPoczuj g┼é─Öbi─Ö bas├│w,klarowno┼Ť─ç ┼Ťrednich ton├│w i precyzj─Ö wysokich cz─Östotliwo┼Ťci.
  • Wszechstronno┼Ť─ç:┬áLSX II LT to idealne rozwi─ůzanie dla mi┼éo┼Ťnik├│w muzyki,┬áfilm├│w i gier.┬áPod┼é─ůcz je do telewizora,┬ákomputera,┬ákonsoli czy smartfona i ciesz si─Ö doskona┼éym d┼║wi─Ökiem w ka┼╝dej sytuacji.
  • ┼ü─ůczno┼Ť─ç bezprzewodowa i przewodowa:┬áDzi─Öki obs┼éudze Wi-Fi,┬áBluetooth,┬áAirPlay 2,┬áChromecast i Spotify Connect,┬ámasz pe┼én─ů swobod─Ö wyboru ┼║r├│d┼éa d┼║wi─Öku.┬áDodatkowo,┬áwej┼Ťcia HDMI ARC i USB-C umo┼╝liwiaj─ů pod┼é─ůczenie urz─ůdze┼ä przewodowo.
  • Elegancki design:┬áMinimalistyczny wygl─ůd i wysokiej jako┼Ťci materia┼éy sprawiaj─ů,┬á┼╝e LSX II LT doskonale wpasuj─ů si─Ö w ka┼╝de wn─Ötrze.
  • Prosta obs┼éuga:┬áIntuicyjna aplikacja KEF Connect pozwala na ┼éatwe sterowanie g┼éo┼Ťnikami,┬ápersonalizacj─Ö ustawie┼ä d┼║wi─Öku oraz dost─Öp do r├│┼╝nych serwis├│w streamingowych.

Aktywne g┼éo┼Ťniki - idealne rozwi─ůzanie dla Ciebie!

Konstrukcje aktywne,┬átakie jak KEF LSX II LT,┬áto doskona┼éy wyb├│r dla os├│b,┬ákt├│re ceni─ů sobie prostot─Ö i wygod─Ö.Wbudowany wzmacniacz eliminuje konieczno┼Ť─ç zakupu dodatkowych urz─ůdze┼ä,┬áa bezprzewodowa ┼é─ůczno┼Ť─ç zapewnia swobod─Ö aran┼╝acji przestrzeni.

Zapraszamy na prezentacj─Ö!

Chcesz osobi┼Ťcie przekona─ç si─Ö o niezwyk┼éych mo┼╝liwo┼Ťciach KEF LSX II LT?┬áOdwied┼║ nasz salon Q21 i do┼Ťwiadcz d┼║wi─Öku,┬ákt├│ry Ci─Ö zachwyci!┬áNasi eksperci ch─Ötnie odpowiedz─ů na Twoje pytania i pomog─ů wybra─ç idealny zestaw audio.

Nie czekaj,┬áodkryj nowy wymiar d┼║wi─Öku z KEF LSX II LT ju┼╝ dzi┼Ť!

Szczeg├│┼éy oraz oferta handlowa dost─Öpne s─ů pod┬áLINKIEM.

Salon audio-video Q21
Pabianice, Reymonta 12
Tel. (42) 213 01 66
www.Q21.pl

kef_lsx_ii_lt_01.jpeg

kef_lsx_ii_lt_02.jpeg

kef_lsx_ii_lt_03.jpeg

kef_lsx_ii_lt_04.jpeg

Udost─Öpnij na innych stronach

8 godzin temu, Piotr Sonido napisał:

Tylko rozmawiali┼Ťmy o tym dlaczego cena jest podawana za sztuk─Ö?

W takich kompletach powinna byc cena kompletu podawana.

W naszej ocenie wszystkie kolumny powinny mie─ç podawan─ů cen─Ö za par─Ö ale wiemy doskonale, ┼╝e jest to niewykonalne i bez wzgl─Ödu na to czy jest to KEF, Monitor Audio czy Amphion.┬á

13 godzin temu, Q21 napisał:

W naszej ocenie wszystkie kolumny powinny mie─ç podawan─ů cen─Ö za par─Ö ale wiemy doskonale, ┼╝e jest to niewykonalne i bez wzgl─Ödu na to czy jest to KEF, Monitor Audio czy Amphion.┬á

A ja uwa┼╝am ┼╝e jest. Jeste┼Ťcie du┼╝ym salonem i powinni┼Ťcie dawa─ç przyk┼éad. A nie bawi─ç si─Ö w to czy macie 1 miejsce na Ceneo.

Bo jest wykonalne:

https://natemataudio.pl/category/kolumny-glosnikowe-kolumny-podlogowe

https://audiotop.pl/pl/c/Kolumny-podlogowe/23/2#

https://sklep.rms.pl/kolumny-podlogowe-glosniki

https://www.audiomagic.pl/glosniki/kolumny-podlogowe/amphion-argon-3l-s

15 godzin temu, Q21 napisał:

@Piotr Sonido podrzucił przykłady, że się da, więc to tylko kwestia Waszych chęci. 

Przy pasywnych mo┼╝e bym Wam odpu┼Ťci┼é, cho─ç s─ů kolumny, gdzie prawa ma inny uk┼éad g┼éo┼Ťnik├│w ni┼╝ lewa. Takie Opery Prima z Waszej oferty jak kupi─Ö to dostan─Ö dwie lewe, dwie prawe, czy jednak praw─ů i lew─ů?

Z drugiej strony, jakby w czasie jakiej┼Ť imprezy jaka┼Ť podstawkowa kolumna mi spad┼éa i nie prze┼╝y┼éa, to nie mog─Ö u Was kupi─ç jednej, cho─ç faktycznie jedn─ů potrzebuj─Ö i tak─ů ofert─Ö w sklepie mi przedstawiacie.

A co z aktywnymi? Jak zamówię u Was dwie sztuki, to czy mogę poprosić by to jednak były dwie prawe (Primary) z poniższego zdjęcia? Dwie lewe (Secondary) to o kant... stołu można potłuc.

image.png.673ef8e2a0eab0508dad47cb0a76c02d.png

Skoro zamawiam dwie sztuki tego samego produktu, to czemu wysy┼éacie mi dwa r├│┼╝ne produkty? W sumie mog─Ö Wam jeden odsy┼éa─ç jako niezgodny z zam├│wieniem i nikt si─Ö nie przyczepi, a ja mam faktyczn─ů podstaw─Ö do takiego ruchu.

By┼éo to ju┼╝ poruszane wielokrotnie i problemem jest niestety pozycjonowanie. Dla mnie osobi┼Ťcie to tak┼╝e wprowadzanie w b┼é─ůd ale zdecydowana wi─Ökszo┼Ť─ç jest w dalszym ci─ůgu podawana za szt. np. Acoustic Energy AE1 Active i inne.┬á

Jest oczywi┼Ťcie rozwi─ůzanie tego problemu ale ┼╝aden dystrybutor nie jest w stanie sobie z tym poradzi─ç. Kto┼Ť rozpocz─ů┼é dziwn─ů polityk─Ö podawania cen za sztuk─Ö i tak ju┼╝ zosta┼éo.

4 minuty temu, Q21 napisał:

Było to już poruszane wielokrotnie i problemem jest niestety pozycjonowanie.

To jest zdecydowanie inna informacja ni┼╝:

19 godzin temu, Q21 napisał:

Tym bardziej, ze jak wida─ç, np. sklep RMS potrafi:

image.png.b4f30374a18d172950970fab12158d11.png

Z kolumnami z tego tematu te┼╝ sobie poradzili:

image.png.8213ad542bf29d97685a297995d2ee4e.png

To tylko kwestia chęci z Waszej strony. 

Powiesili┼Ťcie film o b┼é─Ödach pope┼énianych przy zakupie audio. Poruszacie tam kwesti─Ö zaplanowania bud┼╝etu.┬á

I teraz mamy sytuacj─Ö tak─ů - u Was Audio Physic Classic 15 kosztuje 8,499 PLN.

W @Na Temat Audio cena to 8.999 PLN. 

Tyle, ┼╝e u Was jest to za jedn─ů sztuk─Ö, u nich wyprzeda┼╝owa za dwie.┬á┬á┬á

Idealne podej┼Ťcie do klienta by┼éoby takie, ┼╝e dacie mu ods┼éucha─ç sprz─Öt u siebie. Potem zaproponujecie co┼Ť z elektroniki o te 8k PLN r├│┼╝nicy dro┼╝szego. Je┼Ťli si─Ö na to zdecyduje i kupi u Was t─ů dro┼╝sz─ů elektronik─Ö, to podacie kontakt do @Na Temat Audio┬ái niech tam kupi kolumny.

Sumarycznie u Was klient zostawi te same pieni─ůdze, ale b─Ödzie mia┼é du┼╝o lepszy sprz─Öt i b─Ödzie mega zadowolony z obs┼éugi.┬á

Ech, marzenia...

Skoro zostali┼Ťmy wywo┼éani do tablicy, to dodamy co┼Ť od siebie w temacie podawania cen kolumn.

Generalnie, podawanie ceny za sztuk─Ö jest nie tylko zgodne z prawem ale i w┼éa┼Ťciwe! Poniewa┼╝ nale┼╝y podawa─ç cen─Ö jednostki, a ┼╝e kolumny s─ů pakowane na sztuki to jest to w┼éa┼Ťciwa miara. Podany przyk┼éad LSX-├│w, jak i wielu innych kolumn podstawkowych, r├│wnie┼╝ jest w┼éa┼Ťciwy, bo tam jednostk─ů jest para (kolumny s─ů pakowane w jedno opakowanie jako para),┬áI TAK POWINNA BY─ć PODAWANA ICH CENA, tak samo jak w przypadku but├│w, skarpetek czy r─Ökawiczek.┬á

Oczywi┼Ťcie wi─Ökszo┼Ť─ç sklep├│w tego w ten spos├│b nie rozpatruje, liczy si─Ö tylko pozycja w wyszukiwarce. My p├│ki co swojego zdania nie zmienimy i ceny za par─Ö podawa─ç b─Ödziemy.┬á
I ┼╝eby by┼éa jasno┼Ť─ç - kosztuje nas to troch─Ö, poniewa┼╝, dla przyk┼éadu na ceneo, nasze kolumny maj─ů osobne indeksy i nie s─ů por├│wnywane z ofertami innych sklep├│w, kt├│re podaj─ů ceny za sztuk─Ö┬á:)┬áChyba ┼╝e Ceneo jaki┼Ť produkt ┼║le przypisze to czasami si─Ö zdarza ┼╝e jeste┼Ťmy na tym samym indeksie.┬á
Ale jak kto┼Ť chce z tym walczy─ç to piszcie do ceneo i zawalcie ich skrzynki takimi skargami. W├│wczas zmieni─ů polityk─Ö :)┬áNam to obiecywali dwa lata temu ale jako┼Ť nic si─Ö nie zmieni┼éo. Je┼Ťli b─Ödzie wi─Öcej uwag, zw┼éaszcza ze strony konsument├│w, to jest szansa na zmian─Ö tej polityki.┬á

No i takiego zdania byłem też ja.

Jesli produkt jest pakowany na sztuki w kartony i tak tez idzie kurierem to niech to b─Öd─ů sztuki. Je┼Ťli sa pakowane razem jako komplet to cena powinna by─ç jako komplet. Tym bardziej w aktywnych, bo to

21 godzin temu, Chmarski napisał:

Skoro zamawiam dwie sztuki tego samego produktu, to czemu wysyłacie mi dwa różne produkty?

Jest słuszna uwaga

ALE

Tu podam Wam przyk┼éad z w┼éasnego podw├│rka dlaczego to ma kr├│tkie nogi. Mianowicie wysy┼éa┼éem kiedy┼Ť do klienta moje prywatne kolumny kt├│re sprzeda┼éem. Paczki by┼éy ubezpieczone. Kolumny pod┼éogowe 2 sztuki osobne kartony!

Kurier uszkodzi┼é jedn─ů kolumn─Ö. Jedn─ů. Mocno. Obite rogi i rozszczelnienie. Przednia ┼Ťcianka odstawala od bocznych. Geenralnie kosz.

Zgłoszenie poszło

No i uwaga zwrócił się do nas specjalista ds ubezpieczenie i co? Porpsił o mój paragon. Miałem.

Uwaga. Dał odszkodowanie procentowe chyba 50% od tej sztuki. Bo tak były też nabite na zakupie przeze mnie.

Wiec generalnie cała para w kosz, ale ubezpieczyciel nie dał odpowiedniej kwoty.

I to jest powa┼╝ny problem. Gdyby widnia┼éa na fakturze informacja Para lub komplet i cena by┼éa by wy┼╝sza to wygl─ůda┼éo by to inaczej.