Skocz do zawartości

🇬🇧 KEF LSX II LT | Prezentacje w salonie Q21


Q21

Recommended Posts

Odkryj nowy wymiar dźwięku z KEF LSX II LT!

Szukasz głośników, które dostarczą Ci niezapomnianych wrażeń muzycznych? KEF LSX II LT to najnowsza propozycja od renomowanej marki KEF, która zachwyca jakością dźwięku, funkcjonalnością i designem.

Dlaczego warto wybrać KEF LSX II LT?

  • Doskonały dźwięk Hi-Fi: Zanurz się w krystalicznie czystym brzmieniu o wysokiej rozdzielczości (do 24 bit/384 kHz) dzięki zaawansowanej technologii KEF, w tym autorskiemu przetwornikowi Uni-Q. Poczuj głębię basów,klarowność średnich tonów i precyzję wysokich częstotliwości.
  • Wszechstronność: LSX II LT to idealne rozwiązanie dla miłośników muzyki, filmów i gier. Podłącz je do telewizora, komputera, konsoli czy smartfona i ciesz się doskonałym dźwiękiem w każdej sytuacji.
  • Łączność bezprzewodowa i przewodowa: Dzięki obsłudze Wi-Fi, Bluetooth, AirPlay 2, Chromecast i Spotify Connect, masz pełną swobodę wyboru źródła dźwięku. Dodatkowo, wejścia HDMI ARC i USB-C umożliwiają podłączenie urządzeń przewodowo.
  • Elegancki design: Minimalistyczny wygląd i wysokiej jakości materiały sprawiają, że LSX II LT doskonale wpasują się w każde wnętrze.
  • Prosta obsługa: Intuicyjna aplikacja KEF Connect pozwala na łatwe sterowanie głośnikami, personalizację ustawień dźwięku oraz dostęp do różnych serwisów streamingowych.

Aktywne głośniki - idealne rozwiązanie dla Ciebie!

Konstrukcje aktywne, takie jak KEF LSX II LT, to doskonały wybór dla osób, które cenią sobie prostotę i wygodę.Wbudowany wzmacniacz eliminuje konieczność zakupu dodatkowych urządzeń, a bezprzewodowa łączność zapewnia swobodę aranżacji przestrzeni.

Zapraszamy na prezentację!

Chcesz osobiście przekonać się o niezwykłych możliwościach KEF LSX II LT? Odwiedź nasz salon Q21 i doświadcz dźwięku, który Cię zachwyci! Nasi eksperci chętnie odpowiedzą na Twoje pytania i pomogą wybrać idealny zestaw audio.

Nie czekaj, odkryj nowy wymiar dźwięku z KEF LSX II LT już dziś!

Szczegóły oraz oferta handlowa dostępne są pod LINKIEM.

Salon audio-video Q21
Pabianice, Reymonta 12
Tel. (42) 213 01 66
www.Q21.pl

kef_lsx_ii_lt_01.jpeg

kef_lsx_ii_lt_02.jpeg

kef_lsx_ii_lt_03.jpeg

kef_lsx_ii_lt_04.jpeg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Piotr Sonido napisał:

Tylko rozmawialiśmy o tym dlaczego cena jest podawana za sztukę?

W takich kompletach powinna byc cena kompletu podawana.

 

W naszej ocenie wszystkie kolumny powinny mieć podawaną cenę za parę ale wiemy doskonale, że jest to niewykonalne i bez względu na to czy jest to KEF, Monitor Audio czy Amphion. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Q21 napisał:

W naszej ocenie wszystkie kolumny powinny mieć podawaną cenę za parę ale wiemy doskonale, że jest to niewykonalne i bez względu na to czy jest to KEF, Monitor Audio czy Amphion. 

A ja uważam że jest. Jesteście dużym salonem i powinniście dawać przykład. A nie bawić się w to czy macie 1 miejsce na Ceneo.

Bo jest wykonalne:

https://natemataudio.pl/category/kolumny-glosnikowe-kolumny-podlogowe

https://audiotop.pl/pl/c/Kolumny-podlogowe/23/2#

https://sklep.rms.pl/kolumny-podlogowe-glosniki

https://www.audiomagic.pl/glosniki/kolumny-podlogowe/amphion-argon-3l-s

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Q21 napisał:

W naszej ocenie wszystkie kolumny powinny mieć podawaną cenę za parę ale wiemy doskonale, że jest to niewykonalne i bez względu na to czy jest to KEF, Monitor Audio czy Amphion. 

@Piotr Sonido podrzucił przykłady, że się da, więc to tylko kwestia Waszych chęci. 

Przy pasywnych może bym Wam odpuścił, choć są kolumny, gdzie prawa ma inny układ głośników niż lewa. Takie Opery Prima z Waszej oferty jak kupię to dostanę dwie lewe, dwie prawe, czy jednak prawą i lewą?

Z drugiej strony, jakby w czasie jakiejś imprezy jakaś podstawkowa kolumna mi spadła i nie przeżyła, to nie mogę u Was kupić jednej, choć faktycznie jedną potrzebuję i taką ofertę w sklepie mi przedstawiacie.

  

A co z aktywnymi? Jak zamówię u Was dwie sztuki, to czy mogę poprosić by to jednak były dwie prawe (Primary) z poniższego zdjęcia? Dwie lewe (Secondary) to o kant... stołu można potłuc.

image.png.673ef8e2a0eab0508dad47cb0a76c02d.png

Skoro zamawiam dwie sztuki tego samego produktu, to czemu wysyłacie mi dwa różne produkty? W sumie mogę Wam jeden odsyłać jako niezgodny z zamówieniem i nikt się nie przyczepi, a ja mam faktyczną podstawę do takiego ruchu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było to już poruszane wielokrotnie i problemem jest niestety pozycjonowanie. Dla mnie osobiście to także wprowadzanie w błąd ale zdecydowana większość jest w dalszym ciągu podawana za szt. np. Acoustic Energy AE1 Active i inne. 

Jest oczywiście rozwiązanie tego problemu ale żaden dystrybutor nie jest w stanie sobie z tym poradzić. Ktoś rozpoczął dziwną politykę podawania cen za sztukę i tak już zostało.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Q21 napisał:

Było to już poruszane wielokrotnie i problemem jest niestety pozycjonowanie.

To jest zdecydowanie inna informacja niż:

19 godzin temu, Q21 napisał:

W naszej ocenie wszystkie kolumny powinny mieć podawaną cenę za parę ale wiemy doskonale, że jest to niewykonalne i bez względu na to czy jest to KEF, Monitor Audio czy Amphion. 

Tym bardziej, ze jak widać, np. sklep RMS potrafi:

image.png.b4f30374a18d172950970fab12158d11.png

 

 

Z kolumnami z tego tematu też sobie poradzili:

image.png.8213ad542bf29d97685a297995d2ee4e.png

 

To tylko kwestia chęci z Waszej strony. 

Powiesiliście film o błędach popełnianych przy zakupie audio. Poruszacie tam kwestię zaplanowania budżetu. 

I teraz mamy sytuację taką - u Was Audio Physic Classic 15 kosztuje 8,499 PLN.

W @Na Temat Audio cena to 8.999 PLN. 

Tyle, że u Was jest to za jedną sztukę, u nich wyprzedażowa za dwie.   

 

Idealne podejście do klienta byłoby takie, że dacie mu odsłuchać sprzęt u siebie. Potem zaproponujecie coś z elektroniki o te 8k PLN różnicy droższego. Jeśli się na to zdecyduje i kupi u Was tą droższą elektronikę, to podacie kontakt do @Na Temat Audio i niech tam kupi kolumny.

Sumarycznie u Was klient zostawi te same pieniądze, ale będzie miał dużo lepszy sprzęt i będzie mega zadowolony z obsługi. 

Ech, marzenia...

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro zostaliśmy wywołani do tablicy, to dodamy coś od siebie w temacie podawania cen kolumn.

Generalnie, podawanie ceny za sztukę jest nie tylko zgodne z prawem ale i właściwe! Ponieważ należy podawać cenę jednostki, a że kolumny są pakowane na sztuki to jest to właściwa miara. Podany przykład LSX-ów, jak i wielu innych kolumn podstawkowych, również jest właściwy, bo tam jednostką jest para (kolumny są pakowane w jedno opakowanie jako para), I TAK POWINNA BYĆ PODAWANA ICH CENA, tak samo jak w przypadku butów, skarpetek czy rękawiczek. 

Oczywiście większość sklepów tego w ten sposób nie rozpatruje, liczy się tylko pozycja w wyszukiwarce. My póki co swojego zdania nie zmienimy i ceny za parę podawać będziemy. 
I żeby była jasność - kosztuje nas to trochę, ponieważ, dla przykładu na ceneo, nasze kolumny mają osobne indeksy i nie są porównywane z ofertami innych sklepów, które podają ceny za sztukę :) Chyba że Ceneo jakiś produkt źle przypisze to czasami się zdarza że jesteśmy na tym samym indeksie. 
Ale jak ktoś chce z tym walczyć to piszcie do ceneo i zawalcie ich skrzynki takimi skargami. Wówczas zmienią politykę :) Nam to obiecywali dwa lata temu ale jakoś nic się nie zmieniło. Jeśli będzie więcej uwag, zwłaszcza ze strony konsumentów, to jest szansa na zmianę tej polityki. 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i takiego zdania byłem też ja.

Jesli produkt jest pakowany na sztuki w kartony i tak tez idzie kurierem to niech to będą sztuki. Jeśli sa pakowane razem jako komplet to cena powinna być jako komplet. Tym bardziej w aktywnych, bo to

21 godzin temu, Chmarski napisał:

Skoro zamawiam dwie sztuki tego samego produktu, to czemu wysyłacie mi dwa różne produkty?

Jest słuszna uwaga

ALE

Tu podam Wam przykład z własnego podwórka dlaczego to ma krótkie nogi. Mianowicie wysyłałem kiedyś do klienta moje prywatne kolumny które sprzedałem. Paczki były ubezpieczone. Kolumny podłogowe 2 sztuki osobne kartony!

Kurier uszkodził jedną kolumnę. Jedną. Mocno. Obite rogi i rozszczelnienie. Przednia ścianka odstawala od bocznych. Geenralnie kosz.

Zgłoszenie poszło

No i uwaga zwrócił się do nas specjalista ds ubezpieczenie i co? Porpsił o mój paragon. Miałem.

Uwaga. Dał odszkodowanie procentowe chyba 50% od tej sztuki. Bo tak były też nabite na zakupie przeze mnie.

Wiec generalnie cała para w kosz, ale ubezpieczyciel nie dał odpowiedniej kwoty.

I to jest poważny problem. Gdyby widniała na fakturze informacja Para lub komplet i cena była by wyższa to wyglądało by to inaczej.

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...