Skocz do zawartości

Zestaw głośników 5.1.2


K2U

Recommended Posts

1 godzinę temu, K2U napisał:

RE: Do Denona możesz kupić na przód zestaw MA Bronze 200 + C150. 

 

Idę w to. Jakie Atmosy do tego?

Cześć :) Tu opcji jest dużo, dobierałbym coś średniej wielkości jeśli masz zabudowywany sufit. Jak nie, to Monitor Audio Bronze AMS się powinny dobrze sprawdzić :) Na surround wybrałbym z kolei MA Bronze 50, cały komplet wtedy zagra jednym dźwiękiem ;) Mamy też taki zestaw (bez Atmosów akurat) na stronie w preferencyjnej cenie - https://www.q21.pl/monitor-audio-bronze-200-50-c150.html

W razie czego zapraszam do kontaktu i na wycenę całości :) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Q21 napisał:

Tu opcji jest dużo, dobierałbym coś średniej wielkości jeśli masz zabudowywany sufit. Jak nie, to Monitor Audio Bronze AMS się powinny dobrze sprawdzić :) 

Na surround wybrałbym z kolei MA Bronze 50, cały komplet wtedy zagra jednym dźwiękiem

Nie mam sufitu w zabudowie karton gips, lecz Terivę (pustaki plus belki, kręci się jak do betonu). To które będą lepsze do zamontowania?

Te Bronze 50 się stawia na stojakach czy wiesza na ścianie/suficie?

Dzięki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, K2U napisał:

Nie mam sufitu w zabudowie karton gips, lecz Terivę (pustaki plus belki, kręci się jak do betonu). To które będą lepsze do zamontowania?

Te Bronze 50 się stawia na stojakach czy wiesza na ścianie/suficie?

Dzięki.

Moim zdaniem łatwiej będzie z natynkowymi. 

Bronze 50 możesz dać na standy, ale możesz również powiesić. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, maciek72 napisał:

Moje Tannoy Hts 101 nie pasują ?

Było PW do Ciebie 

Maciek72 - wielokrotnie byłeś upominany za proponowanie w wątkach tematycznych sprzedaży swoich sprzętów. Od tego jest dział GIEŁDA lub ewentualnie wiadomości na PW do osoby która może być potencjalnie zainteresowana zakupem.
Takie panują zwyczaje na Forum AUDIO i doskonale o tym wiesz, a jak widać tylko Ty masz z tym problem.
Przy ponownym tego typu zachowaniu dostaniesz bana.

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.06.2024 o 08:45, Q21 napisał:

Cześć :) Tu opcji jest dużo, dobierałbym coś średniej wielkości jeśli masz zabudowywany sufit. Jak nie, to Monitor Audio Bronze AMS się powinny dobrze sprawdzić :) 

Z tego, co patrzę to te AMS się stawia na kolumnach. Mają niby otwór do montażu na ścianie, ale nie wygląda on jak stworzony do montowania na suficie. Czy są do tego jakieś dedykowane lub uniwersalne uchwyty żeby wyeliminować ryzyko? Mam sufit pełny, nie zabudowa karton-gips.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, K2U napisał:

Mają niby otwór do montażu na ścianie, ale nie wygląda on jak stworzony do montowania na suficie. Czy są do tego jakieś dedykowane lub uniwersalne uchwyty żeby wyeliminować ryzyko? Mam sufit pełny, nie zabudowa karton-gips.

Mam AMS powieszone na ścianie pod suitem. Żeby je powiesić na suficie trzeba by dorobić 2 dodatkowe mocowania na dole głośnika. Oryginalnie są tylko na górze. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...