Skocz do zawartości

WiiM Amp co do tego?


materac

Recommended Posts

Potrzebuję pomocy. 

Kiedyś dostałem w prezencie gramofon Denon DP-29F. Teraz na promce znalazłem wzmacniacz WiiM Amp z myślą o gramofonie i TV w salonie. Potrzebuję tylko głośniki aby obsłużyć gramofon łącznie z tym telewizorem czy jeszcze jakiś przedwzmacniacz gramofonowy? Ciężko mi się połapać w tym wszystkim. 

Poczytałem też trochę o kolumnach głośnikowych i wielu poleca Polk ES20. 

Będzie to dobry wybór? 

Salon około 20m2 

Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć :) Opcji na kolumny jest bardzo dużo i jak najbardziej Polk ES20 to jedna z nich. Jeśli nie masz żadnego doświadczenia z audio, to zacząłbym od odsłuchu kilku par (dodatkowo np. Monitor Audio Bronze 100, KEF Q350, Q Acoustics 3030i), tak by mieć szerszy pogląd i znaleźć brzmienie dla siebie :) W razie czego zapraszam do kontaktu i właśnie na odsłuchy. Poniżej dorzucam film, gdzie omawiamy kolumny podstawkowe do 2500 PLN. 

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie jakiego brzmienia szukasz, bo czy finalnie będą to Polk czy inne kolumny o wyborze powinno decydować brzmienie. Wybierając Polka decydujesz się na konkretne brzmienie, pytanie tylko czy takiego szukasz. Jeżeli nie masz doświadczenia i jest to Twój pierwszy system warto posłuchać kilku opcji i wybrać najpierw charakter jaki by Ci odpowiadał, a później można wybierać kolumny wśród takich, które będą w tym przedziale cenowym i z tą charakterystyką.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, materac napisał:

W okolicy mam zestaw składający się z 2 głośników z podstawkami plus jeden centralny. 

Wszystko monitor audio bronze 100 

Mógłby ktoś powiedzieć czy jestem w stanie podpiąć wszystkie 3 pod WiiM AMP?

Tutaj chyba jest możliwość podpięcia tylko dwóch. 

Dziękuję za odpowiedź 

 

Ale w stereo to byłoby bez sensu. Wtedy musiałbyś rozejrzeć się za amplitunerem do kina domowego, ale w tym przypadku zapomnij o dobrym stereo....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...