Skocz do zawartości

Zmiana systemu na 5.2.2 czy pozostanie przy 5.1.2


Recommended Posts

Ogólnie przez 95% czasu oglądają dwie osoby, przy czym dziewczyna siedzi po mojej prawej, więc mógłbym spróbować przesunąć sofę na prawo, a suba wcisnąć po lewej. Nie wiem, czy bez wypożyczenia sprzętu coś jeszcze można dyskutować w teorii. Może ktoś bardziej obeznany się  wypowie, czy ja osiągnę u siebie w pomieszczeniu przypuśćmy 20 Hz a nie u sąsiada bądź w kuchni 😅. Tego obawiam się chyba najbardziej, że u mnie to wymiernych korzyści nie przyniesie, oprócz wyrównania pasma, przypuśćmy w zakresie 40-80 Hz.

@Q21 czy któryś z nich jest w czarnej okleinie? Chyba rp-500c jest w kolorze brązowym, ale może są różne opcje. I tak centralny to nic pilnego, więc nie mam ciśnienia na to.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie zmierzysz to się nie dowiesz gdzie masz te 20Hz 🙂

Trzeba zmierzyć moim zdaniem żeby mieć świadomość co zbudowałeś.  

Ja to widzę jak koledzy pisali , wypożycz sub i jednocześnie mikrofon. Krótki poradnik lub pomoc kogoś z forum i jednego dnia wszystko poustawiacie optymalnie.  

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przesuwanie jednego suba spowoduje przesunięcie problematycznych częstotliwości, jednak nie pozwoli na ich pozbycie się. A te wrażenia, szczególnie po zetknięciu z kanapa, czyli jak rozumiem rezonanse, to akurat zjawisko niepożądane w dobrze ustawionym kinie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, pojawiło mi się kolejne pytanie. Czy istnieje inny (i tańszy) sposób na połączenie suba bezprzewodowo niż transmiter Klipscha? Może ktoś ma jakieś rozwiązanie u siebie i chętnie się podzieli pomysłem. Wiem, że po kablu najlepiej itd, ale niestety nie mam już miejsca w listwach na ukrycie kabla na drugiego suba

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...