Skocz do zawartości

Igła w gramofonie technics sl-bd22d


Recommended Posts

Dnia 20.07.2024 o 00:17, Ricardo napisał:

Witam ostatnio zauwazylem ze moja igla jest no „krzywa” czy to moze byc problem z antyskatingiem? i czy igla jest juz do wymiany.

IMG_2630.jpeg

IMG_2629.jpeg

Cześć,

igła do wymiany. Kanały grają Ci teraz równo ? :) Co do wkładki to napisz coś więcej na temat tego jakie brzmienie lubisz. Co to jest za gramofon, wzmacniacz, preamp ? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, S4Home napisał:

Cześć,

igła do wymiany. Kanały grają Ci teraz równo ? :) Co do wkładki to napisz coś więcej na temat tego jakie brzmienie lubisz. Co to jest za gramofon, wzmacniacz, preamp ? 

Grają równo, nic właśnie nie przeszkadza poza tym że jest krzywo, a naczytałem się że skoro jest tak krzywo to winyle niszczy, Moj gramofon to Technics sl-bd22d, a mój wzmacniacz to technics a700mk2 i bardzo przyjemnie i ciepło to gra. i skoro jest do wymiany to zastanawiam się na jaką igłę wymienić. Jeszcze widziałem igłe w internecie EPS 34 która jest podobno tą samą igłą ale już sam nie wiem którą kupić.

Spróbuje jeszcze podłączyć wyjście słuchawkowe pod wejście w komputerze i zgrać dźwięk i wtedy sprawdzić dokładnie czy kanały grają równo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

zgralem 2 rozne winyle przez wyjscie sluchawkowe, plyta darii zawialow 2 razy odtwarzana, pink floyd juz troche stary i zuzyty, ale wskazniki byly po rowno, chociaz i tak po przesluchaniu na sluchawkach jestem przekonany ze juz czas zmienic igle bo za czysto to on nie gra :)

To jaką w takim razie kupić, tego EPSa czy dołożyć i kupić audiotechnice

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...