Skocz do zawartości

Mały CD do 2000 zł pasujący do Cyrus One


Mikael

Recommended Posts

Cześć!

Jaki zadowolony użytkownik zestawu Cyrus One + Sonys Faber Lumina II, gdzie źródłem jest Technics Q3, szukam do niego odtwarzacza CD, który pasować będzie wizualnie do wzmacniacza. 

Wstępnie zachwyciłem się Shanlingiem CD80, który nie dość że ma CD, to wyposażony jest w Bluetooth 5.0, więc mógłby robić jako źródło do bezprzewodowych słuchawek. Inny fajny model to Pro-Ject CD Box D3, ładniejszy, choć już bez BT. 

Nie widziałem niczego innego w tej cenie więc pewnie ograniczę wybór do jednego z tych dwóch modeli. 

Pomożecie w wyborze?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś szuka transportu, to wystarczy.

Natomiast jako posiadacz modelu x800 przez chwilę używałem go jako transport CD i muszę powiedzieć, że w tej roli spisuje się słabo. Jakość po coaxialu jest wyraźnie zdegradowana w stosunku do tego samego wyjścia z odtwarzaczy CD (techniczny, dość suchy dźwięk o ograniczonej dynamice i przejrzystości), do tego brak wyświetlacza dość daje się we znaki…

Ps. Cyrus One ma wejścia cyfrowe?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, majkel74 napisał:

Jeżeli ktoś szuka transportu, to wystarczy.

Natomiast jako posiadacz modelu x800 przez chwilę używałem go jako transport CD i muszę powiedzieć, że w tej roli spisuje się słabo. Jakość po coaxialu jest wyraźnie zdegradowana w stosunku do tego samego wyjścia z odtwarzaczy CD (techniczny, dość suchy dźwięk o ograniczonej dynamice i przejrzystości), do tego brak wyświetlacza dość daje się we znaki…

Ps. Cyrus One ma wejścia cyfrowe?

Właśnie nie. Dlatego Coax mi nie wystarczy. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, maciek72 napisał:

Są DAC-i do wyboru 

Dobry kabel Coaxial dużo zmienia 

Kabel cyfrowy to Albedo Digital Monocrystal, droższy sporo od samego odtwarzacza. Nikogo nie zamierzam przekonywać, ale w oparciu o to słyszałem u siebie te odtwarzacze BR jako transporty CD są bardzo słabe. Droższy kabel cyfrowy pokazuje to wyraźnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...