Skocz do zawartości

głośnik bluetooth do małego pokoju (14m2)


Przemek 100

Recommended Posts

Cześć
Temat zapewne już poruszany, ale być moze ktoś przerabiał ostatnio i mógłby pomóc 🙂
Szukam głośnika do sypialni ok 14m2, (mały pokój) - w którym naprawdę nie ma miejsca na małe audio - tylko na głośnik Bluetooth (może dwa).
Wstępnie wytypowałem : 
Audio Pro AudioPro G10
Audio pro BT 5
Denon HOME 150
Yamaha WX 010
Który Waszym zdaniem zbiera dobre oceny i faktycznie będzie wart swojej ceny. Robiłem odsłuch Denona i zrobił na mnie dobre wrażenie.
Może ktoś inne propozycje.
serdecznie pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Przemek 100 napisał:

Cześć
Temat zapewne już poruszany, ale być moze ktoś przerabiał ostatnio i mógłby pomóc 🙂
Szukam głośnika do sypialni ok 14m2, (mały pokój) - w którym naprawdę nie ma miejsca na małe audio - tylko na głośnik Bluetooth (może dwa).
Wstępnie wytypowałem : 
Audio Pro AudioPro G10
Audio pro BT 5
Denon HOME 150
Yamaha WX 010
Który Waszym zdaniem zbiera dobre oceny i faktycznie będzie wart swojej ceny. Robiłem odsłuch Denona i zrobił na mnie dobre wrażenie.
Może ktoś inne propozycje.
serdecznie pozdrawiam.

"Hołmy" polecam od Denona. Potrafią zagrać fajnym basem jak na takie maleństwa ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bose gra fajnie, imo lepiej od jbla, ja bym się nie zamykał na wieżyczki z blooth, nie dość, że jest stereo to są takie co grają świetnie i lepiej, niż zestawy za gruby $, nie dość, że brzmienie jest przyjemne, niemęczące to jeszcze bas bardzo detaliczny w robocie daje mi taka mnóstwo frajdy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...