Skocz do zawartości

marantz pm7000n albo?


Cointreau

Recommended Posts

Dzień dobry

Czy w kwocie 3000zł dostanę lepszy wzmacniacz ze streamingiem? Mogą być dwa osobne urządzenia. Co do kolumn narazie nie zostały wybrane, bardzo przypadły mi do gustu butchardty p300 jednak kwota jaką trzeba na nie wydać już niekoniecznie. Co do wzmacniacza sam jeszcze nie wiem czego szukam, nie porównywałem do siebie różnych modeli, jedynie wiim ampa do audiolaba 6000a play na ww. butchardtach.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Cointreau napisał:

Dzień dobryCzy w kwocie 3000zł dostanę lepszy wzmacniacz ze streamingiem?

Ta cena, jak na współczesne audio i jego standardy jakościowe , jest absurdalnie niska. Podobnie zbudowanego Model 50 Marantz wycenia już na 8000 zł.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Cointreau napisał:

Dzień dobry

Czy w kwocie 3000zł dostanę lepszy wzmacniacz ze streamingiem? Mogą być dwa osobne urządzenia. Co do kolumn narazie nie zostały wybrane, bardzo przypadły mi do gustu butchardty p300 jednak kwota jaką trzeba na nie wydać już niekoniecznie. Co do wzmacniacza sam jeszcze nie wiem czego szukam, nie porównywałem do siebie różnych modeli, jedynie wiim ampa do audiolaba 6000a play na ww. butchardtach.

 

Jak wypadły te wzmacniacze na butchardtach?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Cointreau napisał:

Dzień dobry

Czy w kwocie 3000zł dostanę lepszy wzmacniacz ze streamingiem? Mogą być dwa osobne urządzenia. Co do kolumn narazie nie zostały wybrane, bardzo przypadły mi do gustu butchardty p300 jednak kwota jaką trzeba na nie wydać już niekoniecznie. Co do wzmacniacza sam jeszcze nie wiem czego szukam, nie porównywałem do siebie różnych modeli, jedynie wiim ampa do audiolaba 6000a play na ww. butchardtach.

 

Możemy Ci zaproponować alternatywę pod względem funkcji, ale też dużo lepszej aplikacji (BLUOS) 

Czyli Bluesound Powernode 

https://www.tophifi.pl/stereo/odtwarzacze-sieciowe/bluesound-powernode-2021.html

A jakbyś chciał posłuchać, to zapraszamy :):)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Top Hi-Fi & Video Design napisał:

Możemy Ci zaproponować alternatywę pod względem funkcji, ale też dużo lepszej aplikacji (BLUOS) 

Czyli Bluesound Powernode 

https://www.tophifi.pl/stereo/odtwarzacze-sieciowe/bluesound-powernode-2021.html

A jakbyś chciał posłuchać, to zapraszamy :):)

Na pewno się zjawię, bo chcę posłuchać bowersów 606 s3.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dostaniesz.

A przynajmniej nie z nowych.

Buchardty to kompletnie odmienne granie od Bowersów.

Dwa skrajne produkty. Buchardty sa mocno stonowane, czasem niektórzy powiedza jak z za koca. Z kolei Bowers to jasne i analityczne granie.

Do tego Marantza sprawdź coś po środku. Co nie będzie trudne bo jak mówie wybrałeś skrajne przypadki.

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Cointreau napisał:

Na pewno się zjawię, bo chcę posłuchać bowersów 606 s3.

Całkiem inne kolumny :) Jaśniejsze, bardziej otwarte, mają mniej basu i chudszą średnicę. Jedni lubią, inni nie, ale skoro spodobały Ci się Buchardty, to raczej będziesz w drugiej grupie. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...