Skocz do zawartości

Test Chińszczyzny czyli Wiim ultra oraz Fosi V3 mono z Dynaudio x34


Szymek3392

Recommended Posts

1 godzinę temu, RLC2 napisał:

 

Prąd do Pylon Diamond dostarczają dwie końcówki mocy Fosi Audio ZA3 w filmiku jest pokazany prywatny system audio pracownika @Q21 Brava za odwagę Panie Pawle 👋👋

 

To są super kolumny! Nie zmienia to faktu, że warto je sprzedawać, będąc w pozycji salonu audio, dlatego ciągle wygląda to trochę, jak reklama :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, RLC2 napisał:

Ale tylko trochę 😉 

@Carmion testy najlepsze.

Też tak myślę, chyba zamówię na allegro bo jest możliwość zwrotu. Z tego co patrzyłem to opinie ma dobre. 

Ale też negocjuję cenę za Nuprime STA-9X i mam mętlik w głowie. 

Póki co Nawet na Yamaha rn 602 mam sporo funk słuchając przez nuprime 10 I wiim pro. Na tyle rozbujał tą Yamahę że jestem nadal w szoku. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, RLC2 napisał:

 

Wzmacniacz ma tylko wzmacniać (podobno) więc FOSI może być tu czarnym koniem 😉

Możliwe. Skoro budżetowa Yamaha dostała drugie życie i gra lepiej niż solo arcam sa30 jak miałem. 

Nawet mój brat był w szoku że tak dobrze gra.

A raczej te monobloki by były lepsze. 

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też Wiim Ultra gra monoblokami od Fosi, z tym, że z Heco 700. Mam też DX7 Pro.. ale nie jest podłączony. Wydaje mi się, że DX7 Pro daje trochę więcej rozdzielczości, ale nie zabrałem się jeszcze za ślepe testy. Zaczekam aż Wiim wrzuci update, aby przy USB out do zewnętrznego DACa, działało też sub out Wiima. Może wtedy mi się zechce posprawdzać jeszcze raz różnice.

Też jestem zadowolony, chociaż jestem PEWNY, że wiele osób nie byłoby zadowolonych. Pamiętajmy, że one mają moc, mają jakość, ale mimo wszystko grają liniowo. Także jak ktoś nie ma jakiejś korekcji akustyki, czy EQ żeby trochę podkoloryzować dźwięk, albo realnie ciepłych kolumn - to musi po prostu lubić neutralne brzmienie, aby je zaakceptować.

No i największa jak dla mnie wada tych małych łobuzów - strasznie się u mnie grzeją. Około 50 stopni przy wcale nie tak dużym obciążeniu. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przyszedł 2-gi Matrix mini i Amp , podłączony przez XLR z Topping E70 Velvet i QED DS 75 do Oppo 105

Grają jako monobloki.

No , no :) Jestem pod wrażeniem dynamiki , sceny , głębi i dociążenia. Jest SUPER !!!

Polecam Wam zapoznać się z jakością ICEpower 125 ASX2 i zrobić test z TPA 3255 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze czekam na wrażenia jak Fosi zagra z Nuprime? 

15 godzin temu, maciek72 napisał:

Matrix mini i Amp

Możesz wrzucić zdjęcia ( przód oraz tył) jak ten Matrix wygląda nie mogę w necie go wychaczyć 😉 może być na PW

Edytowano przez RLC2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 1.09.2024 o 09:48, renoxd napisał:

U mnie też Wiim Ultra gra monoblokami od Fosi, z tym, że z Heco 700. Mam też DX7 Pro.. ale nie jest podłączony. Wydaje mi się, że DX7 Pro daje trochę więcej rozdzielczości, ale nie zabrałem się jeszcze za ślepe testy. Zaczekam aż Wiim wrzuci update, aby przy USB out do zewnętrznego DACa, działało też sub out Wiima. Może wtedy mi się zechce posprawdzać jeszcze raz różnice.

Też jestem zadowolony, chociaż jestem PEWNY, że wiele osób nie byłoby zadowolonych. Pamiętajmy, że one mają moc, mają jakość, ale mimo wszystko grają liniowo. Także jak ktoś nie ma jakiejś korekcji akustyki, czy EQ żeby trochę podkoloryzować dźwięk, albo realnie ciepłych kolumn - to musi po prostu lubić neutralne brzmienie, aby je zaakceptować.

No i największa jak dla mnie wada tych małych łobuzów - strasznie się u mnie grzeją. Około 50 stopni przy wcale nie tak dużym obciążeniu. 

U mnie bezproblemowo działało USB out z Wiim Ultra do Topping d70s. Zarówno jak sam streamer jak i z regulacją głośności w Ultra. Nawet lepiej grało z regulacją głośności z Ultra plus d70s jako dac.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.08.2024 o 22:29, kassyx napisał:

Zamówiłem, wyniesie około 900zł.

@Szymek3392 dzięki za fajny temat.

Screenshot_20240822-212318.png

Ktoś próbował inne opamp-y?

Teraz to widze jest po 699 zł.Chyba ze miales na mysli z dwoma dodatkowymi zasilaczami 5A.Bo jesli tak to teraz jednak by wyszlo drozej.

Edytowano przez T Z6
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...