Skocz do zawartości

Dali Zensor 7 jaki amplituner


Szamus1

Recommended Posts

Witam. Kupiłem rodzicom kolumny dali zensor 7 gdyż kiedyś takie posiadałem i w pełni spełniają wymagania. Dodatkowo drugim głównym powodem był ciekawy ich wygląd.

Teraz szukam dla nich odpowiedniego amplitunera - tak wiem że na samym dobrym wzmacniaczu te kolumny będą grały nawet dwa razy lepiej lecz moi rodzice nie są audiofilami i szukają tylko amplitunera

Co szukam?

Amplituner od 1500 do 2500 zł (poprosiłbym propozycje z tego niskiego jak i wyższego poziomu cenowego)

Wymagane

Radio internetowe, radio antenowe

Wstępnie myślałem nad denonem ceol n10 gdyż kiedyś podpinalem je pod wersję n9 i grały odpowiednio. 

Co wy na to? Czy polecicie coś innego i lepszego?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś takiego jak Ceol nie bardzo sprawdzi ci się z Zensor 7.

Koledzy wyzej proponowali wzmacniacze, a za niezłej jakości amplituner lub chociaż wzmacniacz z funkcjami sieciowymi trzeba zapłacić co najmniej 3000zł.

Nie dawno w takiej cenie dostępny był Marantz PM 7000N , ale teraz chyba ciężko go będzie dostać w takiej cenie.

Jako amplituner dobrze mógł by się sprawdzić Onkyo TX 8470 ale on jest w cenie lekko poniżej 3500zł.

Po dzwoń po salonach moze opuszczą 200-300zl.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Absolutnie nie Ceol. On będzie do nich zdecydowanie za słaby i zbyt mulący.

Wspimniany PM 7000n w celu 3000 zł super opcja.

Nieco jaśniejszy pod Zensor pasuje a tani Cambridge AXR100 z Wiim mini nawet.

Weź pod uwagę że taki Wiim zapewni Ci radio internestowe wiec możesz smialo wybierac wzmacniacze.

Xindal 06 tez byłby fajną opcją.

Pioneer A40 jest na promocji w innym wątku za 1200 zł aktualnie. Tez fajna opcja.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak koledzy pisali wyżej celowalbym w Marantz PM 7000N za 3 tys.z Amazona, pojawia się co jakiś czas w tej cenie.A tak poza tym to amplitunery Yamaha , dobrze się z zensorami zgrywaja

A może promocyjny Pioneer A40 + wiim i masz zestaw za 2000-2200 zl - nowy ?

 

Ps. Kiedyś odsluchiwalem zensory 7 z pm6006 i Yamaha as701 i rn803 grały wg mnie lepiej ale też i cena ich była wyższa 

Edytowano przez helmut..
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Szamus1 napisał:

Co myślicie o Marantz  pm 6007 + wiim mini?

 

Jest to dobra opcja, ale Marantz PM7000N zagra lepiej :) Też go mamy u siebie w niezłej cenie i zawsze można jeszcze o niej nieco porozmawiać ;) Sprawdziłbym również Audiolaba 6000A z WiiMem, do Dali fajna opcja :) Z tańszych rozwiązań jest np. WiiM Amp, czy Argon Audio SA2

W razie czego zapraszamy do kontaktu i na odsłuchy, na miejscu znajdziesz u nas bardzo wiele wzmacniaczy w tym przedziale cenowym :) 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...