Skocz do zawartości

Musical Fidelity M6Si w połączeniu z Monitor Audio Silver 500 7G


spoker

Recommended Posts

5 godzin temu, kaczadupa napisał:

Lepiej było jak pisałeś, nie podoba mi się to granie i na tym się kończyło (i oczywiście dodatki, że tylko u Focal/Naim ceny z sufitu a już Amphion, Roksan, Monitor Audio, Cambridge i Moon to cenowe okazje dekady i polecasz).

Jak przychodzi do konkretów to jest kaszana i wstyd. Tyle z mojej strony. 

Widać się nie dogadamy. Kiedyś jakoś nam się jakoś lepiej gadało. Może jednak ta stronniczość Twoja nie jest jednak przypadkowa.

Przypomnę że na Nowego Naima w klasie D to Ty wylewałeś tony dziekciu pierwszy. Ale chyba narracja się zmieniła.

6 godzin temu, Piotr Sonido napisał:

Dziwne że Ty zawsze tego Focala znowu bronisz. Jesteś dogadany z Horn?

Apropo konkretów

6 godzin temu, Piotr Sonido napisał:

Nieprawda. Naim chwalę.

 

6 godzin temu, Piotr Sonido napisał:

ok, a których nie pochwalił po teście?

Tyle z mojej strony :)

4 godziny temu, AudioTube napisał:

Dziękuję i doceniam, że odpowiedziałeś. Pozdrawiam i radości z brzmienia. Do zobaczenia być może w Warszawie na AVS.

Wybieram się w tym roku. Zbieram ekipe mam nadzieje ze się uda.

Wszystkiego dobrego.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotr, kręcisz. Ktoś! Ci coś powiedział z AS i to już dla Ciebie  znaczy więcej niż opinia człowieka, który odpowiada za testy w Magazynie Audio, do tego testujący podpisuje się z imienia i nazwiska i się na swojej pasji i pracy dobrze zna. I wykonuje pomiary :).

Ale Focal nadal gra zniekształceniami bo ktoś z forum powiedział tak Piotrowi, i te padające często zwrotnice też są i te ceny tylko tutaj złe też. 

I Branża to zataja przed nami (tylko Piotr ma czyste sumienie i o tym otwarcie pisze).

A to, że nawet Twój prywatny Caspian M2 się rozsypał nic nie znaczy i polecasz. 

Może staraj się łapać plusy w AudioCenter w inny sposób, jak wiążesz z nimi jakieś plany zawodowe np. TYLKO chwaląc i polecając ich dystrybucję.

Proste zajęcie i nie będziesz wpadał w dołki, które kopiesz pod konkurencją. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zadałem pytanie dlaczego góra w Focal jest odbierana jako ostra. Skoro badanie pokazuje to ale nie aż w takim stopniu

obraz.png.7c74982a53879457917ee4e76afbfcd0.png

Padła racjonalna odpowiedź. Gdyż zniekształcenia w tamtym konkretnym paśmie są spore.

Ponawiam, masz wykres tych zniekształceń? Prosze podaj chętnie to obalę razem z Tobą.

 

4 minuty temu, kaczadupa napisał:

A to, że nawet Twój prywatny Caspian M2 się rozsypał nic nie znaczy i polecasz. 

Nie rozsypał się. Był na przeglądzie, robię takowe z każdą elektroniką którą posiadam / posiadałem.

Sam byłeś do Caspiana M2 przekonany :P No gubisz sie w zeznaniach.

5 minut temu, kaczadupa napisał:

Może staraj się łapać plusy w AudioCenter w inny sposób, jak wiążesz z nimi jakieś plany zawodowe np. TYLKO chwaląc i polecając ich dystrybucję.

Proste zajęcie i nie będziesz wpadał w dołki, które kopiesz pod konkurencją. 

Bardzo Cie to boli widze.

Więc uwaga.

Najczęściej polecany wzmacniacz przeze mnie w ostatnim czasie to ...... Marantz PM 7000n

Najczęściej polecane kolumny to .... ELAC

Mogę lubić Naima ale nie moge nie lubić Focala bo Cie to gryzie bardzo.

Plany zawodowe mam kompletnie inne jeśli Cie to tak bardzo interesuje. Jednak widze że Twoje nabieraja nowych torów.

Skupiasz się na tym Audio Center, stawiasz oskarżenia ale logicznie nie odpowiadasz na żadne kwestie postawione Tobie.

Dawniej się z Tobą rozmawiało zupełnie inaczej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...