Skocz do zawartości

Recommended Posts

@Marqs, @Q21 co do kwestii podstawowych: 

1. Budżet ok 2tys

2. Zastosowanie: gry, filmy

Myślłem o soundbarze ponieważ chciałbym zaoszczędzić miejsce na biurku (chciałem umieścić go pod monitorem). W teorii słuchawki byłyby rozwiązaniem, ale pracując spędzam sporo czasu w słuchawkach i zależy mi na "odcięciu" się od pracy (praca zdalna). Ostatecznie zastanawiałem się nad głośnikami AudioPro A28- niestety, nie miałem okazji zapoznać się na żywo z nimi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Soundbar wiele ci nie wniesie bo to po prostu głośniki w małej obudowie a sub nie zmieści się. Myślę że kupisz soundbara, pograsz chwilę, pooglądasz i spowszednieje. 
 

Ale myślę, że powinieneś poszukać Soundbarow w dziale kino domowe. Jeśli w filmach się sprawdzi to i w grach. Tylko film bez suba ? Może być bardzo pudełkowo i płasko. 
 

Q21 zaproponował kolumny, nie odrzucaj tego pomysłu ale jak miejsca nie ma to tego nie przeskoczysz. 

Dobre rozwiązanie to pożyczyć na testy taki sprzęt. Podepniesz i sam się przekonasz. Salony audio takie rozwiązania proponują. 2000 to już kwota, która szkoda wyrzucać w błoto. 
 

Ja osobiście do komputera preferuję otwarte słuchawki wokoluszne + DAC. To gwarantuje że jak dołożysz do pieca to bass mózg ściska a to w filmach ważne. Domownicy mają spokój :)

W grach musisz zadbać o scenę i detal jeśli rozgrywka jest online  typu FPP, a tego nic prócz słuchawek raczej nie wykombinujesz. 
 

Czyli jeśli efekty potrzebujesz Soundbara + sub ale lepsze będą głośniki 2.1….  Słuchawki po pracy pewno Cię nie przekonają, nawet te z wyższej półki. 

 

 

 

Edytowano przez Marqs
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...