Skocz do zawartości

Recommended Posts

@Marqs, @Q21 co do kwestii podstawowych: 

1. Budżet ok 2tys

2. Zastosowanie: gry, filmy

Myślłem o soundbarze ponieważ chciałbym zaoszczędzić miejsce na biurku (chciałem umieścić go pod monitorem). W teorii słuchawki byłyby rozwiązaniem, ale pracując spędzam sporo czasu w słuchawkach i zależy mi na "odcięciu" się od pracy (praca zdalna). Ostatecznie zastanawiałem się nad głośnikami AudioPro A28- niestety, nie miałem okazji zapoznać się na żywo z nimi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Soundbar wiele ci nie wniesie bo to po prostu głośniki w małej obudowie a sub nie zmieści się. Myślę że kupisz soundbara, pograsz chwilę, pooglądasz i spowszednieje. 
 

Ale myślę, że powinieneś poszukać Soundbarow w dziale kino domowe. Jeśli w filmach się sprawdzi to i w grach. Tylko film bez suba ? Może być bardzo pudełkowo i płasko. 
 

Q21 zaproponował kolumny, nie odrzucaj tego pomysłu ale jak miejsca nie ma to tego nie przeskoczysz. 

Dobre rozwiązanie to pożyczyć na testy taki sprzęt. Podepniesz i sam się przekonasz. Salony audio takie rozwiązania proponują. 2000 to już kwota, która szkoda wyrzucać w błoto. 
 

Ja osobiście do komputera preferuję otwarte słuchawki wokoluszne + DAC. To gwarantuje że jak dołożysz do pieca to bass mózg ściska a to w filmach ważne. Domownicy mają spokój :)

W grach musisz zadbać o scenę i detal jeśli rozgrywka jest online  typu FPP, a tego nic prócz słuchawek raczej nie wykombinujesz. 
 

Czyli jeśli efekty potrzebujesz Soundbara + sub ale lepsze będą głośniki 2.1….  Słuchawki po pracy pewno Cię nie przekonają, nawet te z wyższej półki. 

 

 

 

Edytowano przez Marqs
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...