Skocz do zawartości

Zestaw głośników do Denon AVR-1800H.


MacieqS

Recommended Posts

Hejka, jakie polecacie zestaw głośników do Denon AVR-1800H ? Myślałem o Wilsonie Viper lub Estrada, ale widzę, że opinie nie najlepsze. Czy można znalezc coś lepszego w podobnym budżecie ? Jesli nie to budżet mógłby być 3-4 tysiące (za sam zestaw głośników 5.0). Zestaw głównie do oglądania filmów, w mniejszej do słuchania muzyki. Dzięki za odpowiedzi z góry :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze że wybrałes tych Wilson. to słabe granie.

Cena na te Dali jest super. Ale Dali te modele bez wstęgi to nie najlepszy partner dla Denona.

Tu coś jaśniejszego

https://allegro.pl/oferta/acoustic-energy-zestaw-kolumn-do-kina-domowego-5-1-7855722329?utm_feed=aa34192d-eee2-4419-9a9a-de66b9dfae24&utm_source=google&utm_medium=freelisting&utm_content=ps

https://kino-domowe.pl/quadral-argentum-6000-p-2429.html?utm_source=ceneo&utm_medium=referral&ceneo_cid=a302f3be-da3f-d86b-522a-39901f518e90

+ Magnat RS12

Albo coś na monitorach

QAcusitc 3030 + 3010

Monitor Audio Bronze 100 + 50

No albo uzywane. Tu szedł bym w Klipsch synergy F2 / 20

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Q21 napisał:

Cześć :)

Warto sprawdzić moim zdaniem cieplejsze Indiana Line Tesi, lekko jaśniejsze Magnaty Monitor, Wilsony Raptor, czy żywe i dynamiczne Heco Aurora :) W razie czego zapraszam ;) 

Ja osobiście nie polecam Wilsonów do Denona. Miałem x1500h i Raptory. Za ciemno. Za mało szczegółowo. Raptory bym prędzej widział z Yamahą albo Onkyo lub Pioneerem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...