Skocz do zawartości

KEF R3 + Rotel A14mk2


Piotr Duszynski

Recommended Posts

Evo to lepiej daj spokój. Jeden kolega z forum miały długi czas Kef R3 (jeszcze bez Meta) z Lyngdorfem TDIA1120 i bardzo chwalił to połączenie.

Z czasem wymienił Kefy na Gato, ale i tak dobrze się o nich cały czas wyrażał. Tyle że ten Lyngdorf jest trochę droższy, ale ma za tom Room Perfect.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, Tomasz Kluczynski napisał:

Evo to lepiej daj spokój. Jeden kolega z forum miały długi czas Kef R3 (jeszcze bez Meta) z Lyngdorfem TDIA1120 i bardzo chwalił to połączenie.

Z czasem wymienił Kefy na Gato, ale i tak dobrze się o nich cały czas wyrażał. Tyle że ten Lyngdorf jest trochę droższy, ale ma za tom Room Perfect.

Miałem przyjemność bezpośrednio porównywać  tego Lyngdorfa z SMSL VMV A2, na tych samych kolumnach Kef R3. Pozostał  ten drugi i to nie ze skąpstwa, bo byłem przygotowany finansowo.  Smsl daje poczucie większego drajwu, lepszego wysterowania tych kolumn. Walory dzwiekowe na zblizonym , wysokim poziomie.Korekcja Room Perfect nie wpłynęła na moją decyzję. Lepiej było mi skupić się na systematycznym polepszaniu samych warunków  akustycznych pokoju.

Ale jako że mam Smsla już dwa lata( u mnie rekord swiata)więc i mnie kuszą  zmiany :).

Jednak Kef R3 zostają na lata! ;) ( za długo szukałem takiego grania)

Będę  sledzil wątek!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...