Skocz do zawartości

Zestaw Canton Vento 5.1 + Arcam Ar10 + Panasonic DP-UB9004


RokidMax

Recommended Posts

Oplaca sie kupić taki zestaw kina Canton Vento 5.1 dokładnie te modele głośników sprzet będzie używany w pokoju o powierzchni ok 25m3 na poczatku chcialem kupić zestaw stereo ale mysle że to fajna okazja się trafila i powaznie rozwazam zakup tego zestawu mysle ze zagra to w stereo na przyzwoitym poziomie jak myslicie brać ?

Vento 807 DC x2

Vento 805 CM

Vento 802 x2

Vento AS 850

Amplituner Arcam AR10

Odtwarzacz Panasonic DP-UB9004

Cena 4,500zl

Wszystko sprawne brak gwarancji

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, RokidMax napisał:

Nie po powodzi po prostu osoba chce sie pozbyć bo nie porszebuje tego stoi to w garażu i tylko miejsce jej zajmuję dodam że osobiscie bym to odbierał  jak ten zestaw zagra jak ten zestaw zagra lepiej od nowego w tych pieniądzach ?

Jeśli sprzęt jest w 100% sprawny to jest okazja z jakiej chyba każdy by skorzystał. Pytanie ile stoi w garażu i w jakich warunkach?
 

Edytowano przez eMBe
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzałem ile kosztują te kolumny w niemczech więc za same kolumny bez suba i ampli to wydatek 350-500€ , sam sub 500€, BD player około 700€ a Arcam jest dość nowym modelem więc pewnie około 800-1000€ by kosztował... 

Tak że sam widzisz ile to stoi w używanych sprzętach.

2 minuty temu, bora902 napisał:

to pewnie  cena za sam uzywany zestaw canton 5.1

arcam i panasonic platne extra  

 

Też bym tak obstawiał 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdze wszystko przed zakupem napiszcie jak ten sprzęt zagra w stereo bo dużo słucham muzyki  z internetu  lub z kodi tego Panasonic to bym odrazu sprzedał bo i tak z tego nie będę korzystał ile on jest wart na teraz ?

Inne pytanie kolor kolumn mojej połówce się nie podoba robił ktoś z was kiedyś zmiane po przez malowanie lub oklejanie kolumn ich może ktoś z was ma  jakieś doświadczenie i udzieli mi jakiejś porady  w tym temacie  ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, RokidMax napisał:

 

Byłem oglądałem i umówiłem się na odbiór jutro wszystko działa udało mi sie jeszcze stargowac cenę na 4500zl  moglem porobić zdjecia na wzmacniaczu widocznych jest kilka rysek na górnej pokrywie poza tym stan bardzo dobry ten subwoofer waży chyba ze 30kg ciężko go było podnieść  kolumny w stanie bardzo dobrym nie maja żadnych wgnieceń ani rys  ogolnie yo chyba beda dobrze wydane pieniądze nie daje kabli w komplecie wiec vede musiał kupić okablowanie do glosnikow jakie kable polecacie zeby nie byly drogie bo ja audiofilem nie jestem i napewno nie zauwaze różnicy miedzy drogimi a tanimi kablami  na i blizej swiat będę chciał okleic glosniki folią winylową 

Edytowano przez RokidMax
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, RokidMax napisał:

Byłem oglądałem i umówiłem się na odbiór jutro wszystko działa udało mi sie jeszcze stargowac cenę na 4500zl  moglem porobić zdjecia na wzmacniaczu widocznych jest kilka rysek na górnej pokrywie poza tym stan bardzo dobry ten subwoofer waży chyba ze 30kg ciężko go było podnieść  kolumny w stanie bardzo dobrym nie maja żadnych wgnieceń ani rys  ogolnie yo chyba beda dobrze wydane pieniądze nie daje kabli w komplecie wiec vede musiał kupić okablowanie do glosnikow jakie kable polecacie zeby nie byly drogie bo ja audiofilem nie jestem i napewno nie zauwaze różnicy miedzy drogimi a tanimi kablami  na i blizej swiat będę chciał okleic glosniki folią winylową 

Dla mnie jest tylko jedno wytłumaczenie na pochodzenie tego sprzętu, brak dowodów zakupu i kartonów no i w końcu cenę.😕

Edytowano przez Al3x
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...