Skocz do zawartości


  • Ostatnie posty

    • Dragonfly podaje rozdzielczość , na urządzeniu masz kolory wskazane.
    • Po ponad 20 latach, przyszło mi zmieniać sprzęt HiFi, bo nigdy wcześniej nie czułem takiej potrzeby. To co przeżyłem w ciągu ostatnich paru miesięcy, to jakbym dostał tęgie lanie jakimś baseball-em Jeszcze parę miesięcy temu zupełnie zielony w sprzęcie AUDIO, zderzyłem się z rzeczywistością sprzedawców, mitomanów, trolów forumowych, zarozumialstwem etc. Wybaczcie, że tak się nie typowo przywitałem, ale tak jak wcześniej pisałem, to wolę na wstępie sprawdzić z kim mam do czynienia. Tym bardziej, że w ostatnich dniach ostra dyskusja toczyła się. I jeśli można, to zapytam od razu o zdanie. Może ktoś korzystał. Coś na temat Sansui BA-2000, bo jestem bardzo ciekaw zdania innych, którzy mieli może mieć okazję wzmacniać tym czymś sygnał muzyczny?
    • To dalej jest raczej restrykcyjna obudowa. W grach może i będzie mniej niżte 75-80. W benchmarkach - z pewnością więcej.  To się zdarza wszędzie. CBP 2077 + WW ograłem już z DLSS3 więc nie doradzę. Zaraz po premierze RTX3070 + 5900X był grywalny ale zamiast mikroprzycięć były duże dropy do ~20 fps. Jak grasz w FHD to możesz kupować 5800X3d jak w 4k to bym sobie głowy nie zawracał. Z drugiej strony jest spory skok miedzy Ryzen 3XXX a 5XXX. Jak masz ten luźny 1000 PLN to bym przedłużył życie platformy czy z 3d czy bez to już Twoja decyzja. Najwyżej będziesz kombinował z chłodzeniem. 
    • Ma wiele wspólnego , na przykład muzykę, czasem w inne kolejności niż na CD, ma też korekcję dostosowaną do mechanicznych właściwości winylu, ale to tylko technikalia. A słyszałeś kiedyś muzykę z winyla?  No i nieładnie tak wybiórczo cytować pana Tomasza Wróblewskiego. Proponuję oglądać jego filmy w całości, ze zrozumieniem, to nietrudne bo pan Tomasz ma dar przekazywania wiedzy w bardzo przystępny sposób. Pozdrawiam.
  • Ostatnio poruszane tematy

×
×
  • Utwórz nowe...