Skocz do zawartości

Kącik komputerowy wątek.


Recommended Posts

hmm... wygląda ze przeniesieniu tu postów o PC z tematu TV to wyzwanie.

---------

No nic, nie wiem kto jeszcze ma panel OLEDa w monitorze do PC, ale powiem, że czasami zachowuje się dziwnie.

Do niedawna (bo ostatnio jest lepiej) potrafił dać inny odcień kolorów (blade) gdy włączałem grę, innym razem komory były prawidłowe.

Mój karton był otwierany co było widać po nie firmowej taśmie, tak się zastanawiam czy nie był ze zwrotu, bo ktoś widział jak ja problem z tym monitorem.

Jakl pisałem ... ostatnio problem nie występuje i niech tak zostanie.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, PanKlor napisał:

Mam w TV i jest tak dobry, że chciałbym zmienić monitor. Ten niestety ma raptem 2 lata więc to nieekologiczne a dodatkowo OLEDy są dalej dość drogie w rozmiarach które mnie interesują (UWQHD). 

Rozsądek też jest ważny. Ja rozważałem biały Dell Alienware AW3423DWF OLEDa, ale 80cm szerokości na moim biurku to przesada, ale o tym już pisałem, inna sprawa, że nie ma AMD Free-Sync Premium a to "Premium" jest ważne u czerwonych

Bo tak to jest monitorami, że odsprzedaż przyniesie straty wiec warto wybierać ekran "na lata" podobnie jak z TV

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Jade sobie w mistrzostwach na kolejnych trasach, trafiłem na "Mocno" kreta drogę i cholernie brakuje mi lewej nogi, żeby szybko dohamować, bo przekładka prawej stopy gaz-hamulec trwa za długo oczywiście wspieram się ręcznym co nie zawsze dobrze się kończy. video

 

Absolutnie nie wyobrażam sobie jazdy na klawiaturze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 3.01.2024 o 11:33, Bogusław 66 napisał:

Jade sobie w mistrzostwach

Wurca objeżdżasz? 🙂 kupiłem w preorderze, pograłem trochę, ale póki co chyba wolę DR2... potencjał jest, choć fizyka dalej dupiata.

Korci mnie wrócić do Richard Burns Rally, ale wkurza torrent na instalce, nie lubię śmiecić w kompie...

5 godzin temu, Bogusław 66 napisał:

Ja czekam na premiere i "cenę" 4070 Ti Super

Mi na razie 3070 wystarcza

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, marcinmarcin napisał:

Wurca objeżdżasz? 🙂 kupiłem w preorderze, pograłem trochę, ale póki co chyba wolę DR2... potencjał jest, choć fizyka dalej dupiata.

Korci mnie wrócić do Richard Burns Rally, ale wkurza torrent na instalce, nie lubię śmiecić w kompie...

Mi na razie 3070 wystarcza

Były zamieszania z licencja, jest EA SPORTS™ WRC jest WRC 8 FIA World Rally Championship. 

Przypomniałeś mi o Dirt R. 2 ... już się wgrywa.

Zas Richard Burns Rally nic nie zastąpi. 

Mam uszkodzoną druga płytę wiec nawet nie próbuje wgrywać, kopii też się nie udało zrobić zresztą nie sadze by na win 11 odpalił

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.rallysimfans.hu/rbr/index.php

Najlepiej stąd ‐ tu jest gra z wszystkimi torami społecznościowymi,poprawkami fizyki, wyścigami online itp. Tylko kiedyś była na serwerze, a teraz trzeba torent instalować. W każdym razie ta wersja jest znakomita.

I gra też jest już w pakiecie instalacyjnym. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas testy dopiero wersji Founders Edition a tam już od producentów .....  https://www.techpowerup.com/review/?category=Graphics Cards

---------

 

Oczywiście ze kabelek typu przejściówka dostane z kartą, ale są tez kable bezpośrednie zasilacz - karta.

Radek jest nie zagrożony do czasu ..... białej 4070 Super Titanium od Asusa a wtedy się zobaczy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega widzę esteta 😉 

 

Za chwilę będziesz miał testy. Mój ulubiony lokalny (niestety się przeprowadzają na obrzeża miasta) ma w ofercie różne modele MSI i Inno3d. W duzych sklepach np. x-kom do wyboru do koloru. Przy czym testy testami a różnica między modelami to skromne kilka % zazwyczaj. Nie ma sobie co głowy zawracać a kupować taką co będzie cicha i chłodna. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...