Skocz do zawartości

Stereo

Wzmacniacze, przedwzmacniacze, końcówki mocy, amplitunery, odtwarzacze CD i plików, przetworniki, kolumny.


16 563 tematów w tym forum

    • 0 odpowiedzi
    • 1,4k wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 2,4k wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 738 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 1,1k wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 928 wyświetleń
  1. Co zamiast Dali Grand Diva ?

    • 0 odpowiedzi
    • 1,8k wyświetleń
  2. Microlab Solo 29

    • 0 odpowiedzi
    • 622 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 2,1k wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 210 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 2,3k wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 65 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 643 wyświetleń
  3. Pierwszy zestaw

    • 0 odpowiedzi
    • 556 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 640 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 2,3k wyświetleń
  4. wybór DAC/E-MU

    • 0 odpowiedzi
    • 1,7k wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 141 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 186 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 221 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 650 wyświetleń
  5. Zestaw stereo do 4000zł

    • 0 odpowiedzi
    • 576 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 1,5k wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 2,6k wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 543 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 134 wyświetleń


  • Ostatnie posty

    • zgadza się, działa to prawidłowo, MQA pokazuje jako fioletowe itp, więc nie zostaje chyba nic innego jak słuchać po prostu
    • No gra to bardzo ładnie ale coś poszło nie tak być może faktycznie jakieś zwarcie kabli glosnikowych ale już wszystkie te procedury reset przywracanie ustawień zrobiłem i nic.  No chyba że mam to powtórzyć 10-15 razy, to tak nie robiłem.  Gdyby nie ta awaria to naprawdę byłem zadowolony grało aż ciarki przechodziły, nie wiem czy to zasługa kolumn czy marantza.  Dioda faktycznie sygnalizuje jakieś zwarcie w układzie glosnikowym abo wewnętrznym.  Czyli to niekoniecznie przegrzanie zwłaszcza że teraz syn mówi że Marantz nie był gorący tylko ciepły ( wyczowalne ciepło pod ręką) Myślę lekko ciepły taki sprzęt może być. 🤔 No nic spakuję go, pojedzie na naprawę do serwisu to się dowiemy co się stało.  Bo chyba pomysły na reanimacje się skończyły.   
    • Mój procek 3D 5800 poprzednio był chłodzony przez ENDORFY Fortis 5 i jakoś wielkiego kłopotu nie było. Jestes pewny ze obciążysz go na 100% przez pare godzin? ewentualnie mogę odsprzedać chłodnice Arctic Liquid Freezer II 240 jeśli masz miejsca na grubszą chłodnice.
    • to ja bym poszukał amplitunera stereo, o wiele lepiej sobie poradzi w stereo od wielokanałowego amplitunera kina jeżeli nie interesuje Cię konfiguracja pod kino 5.x, 7.x itd. a i funkcjonalnością nie będzie wiele ustępował, są modele z tunerem FM/DAB oraz funkcją streamera i radia internetowego, mają też HDMI co pozwoli podłączyć TV więc funkcjonalnie tracisz w zasadzie tylko dekodery formatów dźwięku przestrzennego wielokanałowego. Jak nie masz zamiaru budować kina to nie ma sensu kupować amplitunera kinowego. A i samo stereo będzie przyjemniejsze z typowego amplitunera stereo w tych samych pieniądzach.
  • Ostatnio poruszane tematy

×
×
  • Utwórz nowe...