Skocz do zawartości

zuch

Uczestnik
 • Zawartość

  21
 • Dołączył

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez zuch

 1. Już są chyba, przynajmniej Horn ogłaszał się, że ma.
 2. Tak, ale później wypalasz rip HDD na CD-R, z którym odtwarzacz ma większe problemy niż z płytą tłoczoną. W ostatecznym rozrachunku nie musi być lepiej, ale może - zwłaszcza przy zniszczonych płytach.
 3. Może masz włączone jakieś poprawiacze? Zresetuj ustawienia amplitunera, wybierz gołe Dolby Digital, ustaw poziomy głośności we wszystkich kanałach/opóźnienia i powinno być ok.
 4. Jedyna opcja to audio na Scart i z separatorem między komputerem a wieżą.
 5. Ostatecznie nie wiem i chyba nikt nie będzie wiedział, te wzmacniacze to jakieś zabytki, szansa, że ktoś to ma jest moim zdaniem zerowa.
 6. Kolce, ma dobrze wyglądać i być stabilne, głębszego znaczenia nie ma żadnego.
 7. Żadne z poniższych, skoro masz z przodu B&W to najlepiej by było gdybyś do tyłu kupił także B&W - z tej samej serii, tylko podstawkowce. Uzyskasz wtedy najlepszą spójność dźwięku przód-tył.
 8. Jeśli myślisz o tym, aby je ze sobą czasem gdzieś zabrać to koss porta pro. Jedyny problem, że będą droższe niż 200zł, ale warto dołożyć.
 9. Właśnie też LG, było o nim, to jedyny odtwarzacz, który łyka zarówno blu ray jak i hd dvd. Zestaw LG ja też bym polecał, może nie tak dobry jak amplituner i kolumny, ale gra całkiem OK, a w tym pokoju, nie największym, będzie się naprawdę dobrze prezentował! No i obsługa takiego systemu nieporównywalnie przyjemniejsza.
 10. Zastanawiam się czy w pokoiku 9m da się urządzić jakieś mini kino domowe i jakim sprzetem to osiągnąć? Pokój służy nie tylko do tego, są tu meble i toczy się normalne życie, więc każde 5 kolumn, nawet wszystkie podstawkowe to już sporo. Może więc zdecydować się na zestaw komputerowy, jakiś dobrej klasy? Na wszystko mogę wydać ok. 3000zł (bez TV).
 11. Nie o jakość sprzętu, ale jakość systemu dźwięku (w porównaniu do CD) idzie.
 12. zuch

  Ile kanałów?

  Co to znaczy? a do efektowych to nie idzie cały czas sygnał?
 13. Weź pod uwagę także Denona F102.
 14. zuch

  Ile kanałów?

  A co z dodatkową precyzją, jaką wprowadza tylny centralny? Jak 6.1 jest niepotrzebne to tym tropem centralny frontowy również.
 15. Podobny efekt wzmożenia słuchu uzyskasz za dnia zamykając oczy, podświadomie zaczynamy wtedy mocniej "nasłuchiwać".
 16. zuch

  Surround z TV

  Dzięki, telewizor stereo, poszukam kabla. Ale wtedy będzie ten ProLogic, który jest słabszy niż Digital, jak uzyskać Dolby Digital - widziałem, że czasem na TVN się tym chwalą przed filmami?
 17. zuch

  Surround z TV

  Nie mam magnetowidu, o jakie wyjście audio chodzi? Z tyłu TV mam scart.
 18. Co do amplitunera, miałem ten sam problem i zdecydowałem się na Yamahę, gdyż podczas odsłuchów w sklepie grała dla mnie lepiej - delikatniejszy, jakby bardziej wyrównany dźwięk. Pioneer dla odmiany szarpał, grał ostro i nieprzyjemnie, że byłem tym zmęczony po kilkunastu minutach.
 19. zuch

  Surround z TV

  Jak uzyskać dźwięk surround z kanałów TV? Widuję np. na TVN znaczki Surround albo Dolby Digital, jaki muszę kupić sprzęt żeby to oglądać (słuchać znaczy się...)?
×
×
 • Utwórz nowe...