
zgred
Uczestnik-
Zawartość
45 -
Dołączył
-
Ostatnio
-
Proponuję abyś najpierw zapoznał się z pojęciami modułu impedancji zespołów głośnikowych, rozkładu mocy w pasmie częstotliwościowym i zastanowił jakie warunki pracy ma wzmacniacz dla rozpatrywanych torów, wysoko i niskośredniotonowego. Potem wykasował ten bełkot i stek bzdur, jaki w dwóch ostatnich postach wyprodukowałeś.
-
GAWRON Najgorzej to jak ktoś nie mając bladego pojęcia o sytuacji wypisuje takie bzdury. Płyty (jakieś Sony - nie pamiętam w tej chwili dokładnie symbolu) nagrane 3 lata temu, po zapisie odtworzone 1 (jeden) raz by zweryfikować czy wszystko jest ok i odłożone do pudełka. W międzyczasie nie tylko nie odtwarzane, ale też nawet nie ruszane. Z serii ok. 50 sztuk czyta się może co 3. Zresztą nie od dziś wiadomo, że ani CD-R ani DVD-R nie jest formatem trwałym. Ja bym cennej (choćby z sentymentów) muzy tak nie przechowywał.
-
To rzeczywiście straszne...Full HD u sąsiada powoduje, że nasz TV zaczął mieć wyblakłe kolory, jest nieostry i w ogóle do dupy. Z taką myślą nie da się przecież żyć.
-
Po to taki odtwarzacz aby wykorzystać potencjał LCD 1080p - skoro ma już taki TV. A pojęć nie myli, TV ma swój skaler obrazu po to aby oglądać na całym ekranie. Taki sam (funkcjonalnie) skaler obrazu ma w odtwarzaczu DVD, z tą subtelną różnicą, że na ogół do TV pakowane są najbardziej ubogie układy dbające tylko o to by zapełnić cały ekran (ale rzadko kiedy tymi samymi pikselami - może w najbardziej prymitywnych, niespotykanych konstrukcjach bo ciekawe jak by wyglądał wtedy obraz TV, w praktyce nie jest źle). W nowoczesnych DVD skalery mają znacznie lepsze algorytmy, analizują sygnał i skalują w taki sposób by jakość (wypełnienie, płynność, kolory tych brakujących pikseli) było jak najlepsze.
-
Bardzo dobry, ale przestarzały (takie prawa rynku), zainteresuj się odpowiednikiem w najnowszej serii W3000, no chyba, że możesz tę 40-stkę kupić naprawdę tanio. Generalnie Sony ma super elektronikę, z konkurencji polecam Sharpa.
-
Ale tu nie ma co przypuszczać, problem brzmi: mniej wysokich w kolumnach, więc dajemy rezystor. Ponadto łatwiej jest dać opornik niż kombinować ze wzmacniaczem, z racji kosztów choćby
-
Tanie kable do karty dźwiękowej i amplitunera jak najbardziej wskazane! Na poważnie, 30zł za pojedynczy koaks to wcale nie najtańsza, ale w sam raz oferta do Twoich zastosowań.
-
Możesz w środku trymerkami zrównoważyć wyjścia, ale ja stawiałbym raczej na to, że właścicielowi się coś ubzdurało, albo ma wadliwy inny element, tego rodzaju uszkodzenia w CD raczej nie występują. Jak cena dobra to bierz.
-
Jeśli kolumny mają biwiring i ktoś się uprze to może to sobie zrobić na zewnątrz, np. zintegrować z kablem. Ale ładniej byłoby rozkręcić, porządnie zalutować, a przy sprzedaży można zrobić operację odwrotną i następny właściciel dostanie oryginał.
-
A to ciekawe, widać ktoś spartolił robotę na samym początku, aż się wierzyć nie chce, że tyle 20-stek nie robi zamieszania...
-
A skąd te basy wziąłeś? Na jakiej podstawie je dobrałeś do obudowy?
-
A kilo ołowiu jest cięższe od kilo pierza 1Watt = 1Watt, definicja jest stała. Jakie to niby kryteria, oświeć nas.
-
Nie zdziwiłbym się, bo co dziś nie jest produkowane w Chinach? Owszem znajdziesz, ale to wcale nie będzie takie łatwe.
Footer title
This content can be configured within your theme settings in your ACP. You can add any HTML including images, paragraphs and lists.
Footer title
This content can be configured within your theme settings in your ACP. You can add any HTML including images, paragraphs and lists.
Footer title
This content can be configured within your theme settings in your ACP. You can add any HTML including images, paragraphs and lists.