Skocz do zawartości

bartek2

Uczestnik
 • Zawartość

  188
 • Dołączył

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez bartek2

 1. może jeszcze ktoś coś pomoże??, bo dla mnie nie ma sensu płacenia za coś, z czego nie korzystam
 2. Czy odistalowanie i zainstalowanie ponowne Musicasta jest równoznaczne z aktualizacją? Czy jest inny sposób? Tak na moim telefonie następuje przekierowanie na Tidala wpisuje login i wyskakuje błąd: ''invalid csrf token''
 3. U mnie w ogóle nie chce się zalogować, a wcześniej chodziło zupełnie sprawnie.
 4. Panowie pomocy, Od jakiegoś miesiąca nie mogę zalogować się do Tidala przez Musiccasta (yamaha RN803). Na telefonie Tidal działa bez problemu, natomiast nie mogę go włączyć przez Musiccasta. Próbuję logować się prosi o podanie loginu i hasła podaje po czym odpowiada, że logowanie do konta przebiegło pomyślnie i tyle nie loguje się, jesteście wstanie może jakoś pomóc? Napiszę tylko jeszcze, że odinstalowywałem już musiccasta i zainstalowywałem na nowo.
 5. bartek2

  Subwoofer

  Ile zapłaciłeś za niego? Nie myślałeś o Relu T7i?, a słuchałeś Rela HT 1003?
 6. bartek2

  Subwoofer

  Jak Twoje poszukiwania?
 7. bartek2

  Subwoofer

  Ja zaczynam się zastanawiać jednak nad serią T konkretnie Rel T7i, podobno świetny w muzyce, a w kinie też daje radę. Pomyślałem sobie, że jednak dobry sub musi przede wszystkim dawać radę w muzyce. Jakby ktoś mógł porównać z HT 1003 kto je słyszał? Zaskoczyłeś mnie nieco, jak zależy Ci na szybkości i dynamice może wersja T Rela?
 8. T To podobnej klasy sprzęt. To porównywanie nowego Forda Mondeo z nowym Oplem Insignią. Jeden wybierze bardziej wyraziste prowadzenie i dynamiczniejsze silniki Forda, a drugi bardziej rodzinną i komfortową przyjemną Insignię i każdy będzie miał racje.
 9. Ja od prawie roku korzystam z Tidala przy użyciu Yamahy 803, żadnych problemów nie mam.
 10. Pojechałes z tym C388, c338 to klasa niżej od Y803, z tego to słyszałem.
 11. ja mam 700-ki na 31 metrach i spokojnie nagłaśniają pokój. Z tym ze to salon razem z aneksem kuchennym. Trochę gratów w pokoju jest.
 12. Był sens i to moim zdaniem duży sens. Widać to już po tym ile emocji wzbudził:-)
 13. No ok tylko mowa jest o nowym sprzęcie. Ale Accuphase E-201 za cenę 3260 (jeśli na pewno jest sprawna) to alternatywa.
 14. Tak zgadza się o tym właśnie napisałem te samochody to inna klasa zarówno w jeździe jak i cenie podobnie brzmienie skrajnie różnych cenowo wzmacniaczy. O tym właśnie napisałem. Polecasz Y803 za 3500, za 10 tys zł polecił byś na pewno coś innego. Chodzi o to że Arturro zamiast Y803 polecił by zupełnie co innego i podaje przykłady Atoll 200 lub Roksan K3, gdzie Rzym a gdzie Krym?
 15. Nic Ci Arturro nie napisze konkretnego bo on porównuje właśnie sprzęt za co najmniej 10 tys zł (licząc wzmacniacz+odtwarzacz strumieniowy) i denerwuje się, że piszemy głupoty, że to nie zagra lepiej od jamaszki za 3-3,5 tys zł. On pisze w ogóle o innej klasie sprzętu. Próbuje porównać Focusa za 60 tys zł, z powiedzmy Audi A4 za 200 tys zł, które jest 3 - krotnie droższe. No ja mu pisze nie ma porównania, gdzie to można porównywać, to nie ma żadnego odniesienia w cenie. Klient mając przeznaczone na samochód 60 tys zł nie spojrzy w kierunku audi, nie dlatego że Focus jeździ tak samo czy lepiej, tylko dlatego, że szuka czegoś za inne pieniądze. No ale Arturro swoje, że sprzęt za co najmniej 10 tys na pewno zagra lepiej. Ale jak mu napisałem o wzmacniaczu który cenowo i brzmieniowo jest na tym samym poziomie Y-701, to skrytykował, że jakiś badziew mu przytaczam.
 16. Ok. Chodziło mi o jednego "Pana" , który tutaj się zagalopował, ale słuszna uwaga. Ja też go bardzo szanuje:-)
 17. I co po odsłuchu Y 803 zaproponował Ci ten wzmacniacz :"Marantz PM6006"? Ja bym szukał czegoś mocniejszego. Ale wiesz tak jak S4home napisał podoba się bierzesz i się nie zastanawiasz, tylko cieszysz muzyką.
 18. No widzisz Kraft chciałeś dobrze, a uraziłeś parę osób tym testem. Ty sam umiesz przyjąć rzeczywistość jaka jest, inni nie potrafią. No ale ja to rozumiem z jednej strony wydać 2 razy więcej i pogodzić się z tym to trzeba mieć do siebie dystans i do swoich decyzji. Inni załatwili sprawę tańszym kosztem i w jednym urządzeniu mają podobny dźwięk. Lepiej wmawiać sobie na siłę, że moje gra lepiej bez względu na wszystko. Obawiam się, że nawet ślepy test nie przekonałby tych Panów, nawet jakby to oni brali w nim udział. Na koniec powiedzieliby pewnie, że coś zostało pomieszane i to niemożliwe, a niestety tak jest. Sam jestem człowiekiem, który nie lubi szybko podejmować decyzji i zanim ją podjąłem to dobrze sprawdziłem co i jak gra. I tak było tym razem pół roku słuchania i analizowania. Uwierzcie praktycznie nie ma różnicy w sprzęcie do ok 5 tys zł (tzn czasami one są ale minimalne czasami na plus, a czasami nawet na minus). Branża tego nie może tak napisać (wiadomo dlaczego), ale prywatni klienci już mogą. Oczywiście są inne aspekty o czym pisał już kraft. Y803 nie można się na pewno pochwalić, bo nie bardzo jest czym. Na pewno nie jest to urządzenie audiofilskie to sprzęt dla ludu. Nie ma możliwości jej rozbudowywania. To jest tak jak z samochodami. Mamy klasę C kompakt i średnią klase D. Włożenie tego samego silnika do obu klas powoduje, że jadą podobnie (prędkość, przyspieszenie). Klasa średnia jest lepiej wykończona, lepiej wyciszona, ale przepaści nie znajdziemy w samych parametrach niestety. Bartek No jeśli tak podejdziemy to racja, przekroczenie 5 cyferek pozwoli poczuć wyraźną różnicę. Do 5 tys zł różnice są trudne do wyczucia.
 19. Taa Arturroo pojechałeś z tym przedziałem cenowym do 10 tys zł. To może zróbmy od razu do 20 tys zł. Musisz jednak pogodzić się z tym, że Y-803 to klasa wzmacniacza Y-701 i nic ani nikt tego nie zmieni, nawet Ty. Wiem, że bardzo chciałbyś, żeby 803-ka zagrała gorzej od 701-ki, ale no nie gra gorzej. Mało tego tylko ślepy test jest wstanie pokazać czy faktycznie nie gra lepiej od niejednego droższego wzmacniacza, ale ograniczyłbym się tutaj do 5 tys zł.
 20. Można taniej kumpel dostał za 5000 zł
 21. Słuchałem tego Roksana K3 u kolegi. Powiem szczerze dla mnie szczyt marzeń i niczego więcej nie potrzeba.
×
×
 • Utwórz nowe...