Skocz do zawartości

Karo

Uczestnik
 • Zawartość

  44
 • Dołączył

 • Ostatnio

O Karo

 • Ranga
  Debiutant

Informacje osobiste

 • Lokalizacja
  Inowrocław

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Tak. Gdy przód masz ustawiony jako kolumny duże to sygnał nie powinien być filtrowany. Dla pewności sprawdź w instrukcji. Heco grają wtedy całym pasmem. Gdy kiedyś dołożysz subwoofer to odcięcie ustalisz na podstawie odsłuchu, tak aby pasował Ci dźwięk.
 2. Trochę nie na temat... Masakra normalnie. Wiele osób narzeka na wbudowane streamery, które powinny działać bez zarzutu. Okazuje się zaś, że chromecast za 150 zł działa bezproblemowo, w porównaniu do powyższych.
 3. Nie ma za co. Wzmacniacz będzie mniej męczył się.
 4. Ustaw bez odcięcia. Powinienes ustawić kolumny przednie jako duże. Będą wtedy grały całym pasmem.
 5. Z tego wynika, że minimum impedancji to 4 omy. Czyli ustaw low - niska impedancja.
 6. Pozwolę zapytać, gdyż jestem zainteresowany pm 6006. Mógłbyś napisać czy wielu użytkowników ma taki problem jak Twój? Było to słychać od początku i problem coraz bardziej narastał czy może miał stałe nasilenie?
 7. Google chromecast nie chcesz?
 8. Na forum komputerowym poszukaj, pclab czy benchmark na przykład. Masz tam też recenzje użytkowników.
 9. Tutaj na powyższe pytanie odpowiedzi nie znajdziesz. Nie to forum. Co do wyboru 5.1 a 2.1 to weź pod uwagę czy będziesz mógł prawidłowo ustawić głośniczki. Jeśli nie to wybierz 2.1.
 10. Redakcjo Audio, Według jakich procedur przebiegają testy mocy wzmacniaczy w Waszym laboratorium? Na przykład Wasz test Yamahy 803 d wykazuje, że przy 4 omach urządzenie oddaje 2 * 207 W, natomiast na tabliczce znamionowej urządzenia widnieje zapis o poborze mocy 250 W. Nie ukrywam, że nie rozumiem tego. Czy Redakcja Audio mogłaby ładnie wyjaśnić forumowiczom skąd takie różnice?
 11. Dokładnie, jak jak wyżej. Dlatego też lepiej reklamować bezpośrednio w sklepie korzystając z rękojmi.
 12. Mogą być słabsze, tańsze. Mogłyby grać 4 naraz, lecz to nie jest dobry pomysł. Tu zależy dużo od impedancji kolumn i czy będziesz głośno grac. Siedząc na sofie włączysz sobie parę kolumn A, natomiast przy stole parę kolumn B. Grać będzie wybrana para. Nie wiem jakie masz wymagania i budżet co do dźwięku, ale tu już koledzy pomogą. Może tanie monitorki powieszone na ścianie wystarcza abys była usatysfakcjonowana słuchając, przy okazji, muzyki siedząc przy stole.
 13. Nie da się. Dokup drugą parę kolumn i ustaw je naprzeciw stołu.
 14. Koledzy pisali, że M20 wymagają dużego odsunięcia od ścian. Dopiero wtedy pokazują swoje silne strony. A u Ciebie to kiepsko wygląda.
×
×
 • Utwórz nowe...