Skocz do zawartości

Saimons69

Uczestnik
 • Zawartość

  6
 • Dołączył

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez Saimons69

 1. No i gitara, do tego tv nie obsługuje dolby atmos, tak samo konsola, więc taki Netflix tak nie pójdzie, chyba, że z komputera.
 2. Hej Mam pytanie czy mając głośniki surround dość wysoko i nie mam możliwości zamontować ich niżej tak, żeby były bardziej na wysokości uszu, to czy warto rozważyć rozbudowę systemu 5.1 na 5.1.2, żeby uzyskać Dolby atmos? No i jeszcze pytanie te kolumny do atmosa widziałem rozwiązanie z ustawieniem ich na głośnikach centralnych i skierowane w górę, czy tak ustawione będą dawały gorszą jakość dźwięku niż w montaż u sufitowym?
 3. Jak masz 5.1 to dolby atmos nie potrzebne, bo byś musiał dokupić przynajmniej dwa głośniki na sufit i wtedy byś miał 5.1.2. Oczywiście jakbyś w przyszłości chciał dokupić głośniki to warto mieć możliwość takiego systemu w dekoderze.
 4. Może nie wyszła instrukcja PL, po ang https://www.pioneerelectronics.com/StaticFiles/Manuals/Home/VSX-1020_OperatingInstructions0302.pdf
 5. Cześć Przymierzam się do zakupu kina domowego i myślałem o Denonie: -DENON AVR-X2400H - 1766,53 zł -DENON AVR-X2500H - 1847,19 zł Wychodzi 80 zł różnicy, czytałem, że to są podobne modele, designe zmieniony, no i czy warto dopłacić do 2500h? Wydaje mi się, że nie jest to dużo, a nowsza konstrukcja. No i teraz druga spraw czyli głośniki co by było dobre do w/w? Chciałbym głośniki+sub w cenie tak do 4,5 tys. zł, sub może Magnat Supreme Sub 302A jest dość tani. Głównie filmy/seriale z Netflixa/Hbo Go/Amazona + youtube i muzyka (rock, metal, filmowa) myślę, że może z 20%. EDIT: pomieszczenie około 18 m2
×
×
 • Utwórz nowe...