Skocz do zawartości

roman_g

Uczestnik
 • Zawartość

  15
 • Dołączył

 • Ostatnio

O roman_g

 • Ranga
  Debiutant
 1. Wybierz się do jakiegoś MM i pooglądać kina domowego, każdy produkowany obecnie będzie miał kilka różnych wejść, którymi podłączysz swój sprzęt.
 2. Proszę o opinie na temat tego zestawu.

  W każdym zestawie kolumny są najważniejsze, niezależnie od tego czy to kino domowe czy stereo, opinia jest więc taka abyś trzymał się z daleka od nibyfirmy M-audio. Pierwszy wariant jest b. dobry, ewentualnie dobierz do niego wolnostojące Tannoye - jeśli znalazłeś miejsce.
 3. tani amplituner i drogie końcówki

  Końcówki mocy będą także wielokrotnie lepsze niż te z amplitunerów, za przyzwoitą kasę możesz upolować jakiegoś Rotela 5ch.
 4. Przetwornik raz działa raz nie

  [quote="cz58y" Może również CD podawać niewpełni właściwy sygnał.[/quote] Co masz na myśli, przecież SPDIF w odtwarzaczach CD to standard.
 5. Właśnie, chodzi przecież o to, żeby grać z FLACa a nie przekonwertować tam i spowrotem. Na tej zasadzie to stwórzmy nowy temat muzyka w zip
 6. Coś z Historii Unitra Fonica PW9013

  Krytykujesz tonsile a swoje super kolumny traktujesz korektorem?
 7. A czy istnieją odtwarzacze DVD (bo CD to na pewno nie) z FLAC, tak żeby nie grało z komputera?
 8. dokładnie...a po podłączeniu odwrotnie wtyczki zasilającej elektrony w tranzystorach muszą też się na nowo ułożyć - przez kilka dni Ale w przypadku Monstera chodzi o coś zupełnie innego Panowie. Otóż ekran kabla przylutowany jest tylko z jednej strony (w jednej wtyczce). Co nie zamyka oczywiście dyskusji na temat słychać czy nie
 9. Focal Chorus 714

  Po RLSach poszedłem posłuchać Chorusów i to zupełnie inny dźwięk, ale już trochę głupieję i sam chyba nie wiem co mi się podoba. Niby bardziej otwarte i szybsze, ale chwilami jakieś takie suchawe, podobało mi się, nie powiem tylko gdyby je można było tak trochę "uspokoić"...
 10. RLS Phobos

  Czy te małe, wolnostojące kolumienki są czegoś warte? Słuchałem wstępnie w sklepie i grało całkiem równo, tylko za 2000-2500zł można kupić coś innego, przy czym te RLSy to takie miniaturki...
 11. Co to warte??

  Oczywiście, że efekty będą, będzie też efekt zakupu kompletnego amplitunera z DTSem, bo raczej tylko w ten sposób znajdziesz dekoder DTS w miarę tanim kosztem
 12. Jakie kolumny do Naima Nait 3?

  Mam taki wzmacniacz i szukam kolumn do niego, odtwarzacz na razie w planach, jadę chwilowo na tanim DVD Panasonica. Doradzicie?
 13. Formaty

  Najlepszy mp3 bo najpopularniejszy, najlepszy OGG bo najwyższa jakość, zależy jakie przyjąć kryteria. Jest jeszcze APE - też super jakościowo.
 14. Denon PMA 700+DCD 700+Wafle Diamenty 9.4

  Nie...nie..Wafle Diamenty to może i były dobre, ale kiedyś, teraz pachną china i nie grają nawet w połowie tak dobrze jak europejskie, uznane marki. Weź do tego Demona coś z B&W, ładnie się z tym komponują te ich (Denona) nowe, skądinąd bardzo udane, serie AE.
 15. Sonus Faber Minima Amator i Electa Amator

  Chodzi mi o porównanie tych kolumn, ale w oryginalnych, starych wersjach (Electa Amator I). Może ktoś miał/słuchał i podzieliłby się opiniami? Warto płacić 2x więcej za Electę, mój pokój jest malutki, ok. 16m kwadrat.
×