Skocz do zawartości

Przygoda z lampą - z Lebenem i Jolidą w tle


Recommended Posts

Janusz
jak na razie facet nie odzywa się. Liczyłem na jego uczciwość. Jak widać na załączonym obrazku obecnie trudno widocznie o uczciwych sprzedawców sprzętu z drugiej ręki. A tak się chwalił swoim sprzętem i doświadczeniem w branży. Moim zdaniem ważniejsza od doświadczenia i znajomości sprzętu jest zwykła ludzka uczciwość i przyzwoitość.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RoRo!

A czy ty zupełnym przypadkiem dzisIaj nie obchodzisz imienin???

Gdybym był pewien, zaśpiewałbym Ci "sto lat", a tak... czekam na ciąg dalszy...  icon_mrgreen.gif

Eeeee! Co będę czekać... Masz, czy nie - STO LAT!!!

Marku!
Udało się skontaktować z "macherem"?
Januszu!
Oczywiście, że Quadrale... Ja mam po prostu sklerozę! Zresztą po babci... icon_wink.gif
Niech żyją posiadacze nietypowych wysokotonówek!!! Kopułkowcy - kryjcie się... icon_razz.gif
Absinth!
A co u Ciebie??? Zamilkłeś ostatnio, co mnie autentycznie smuci!
Tomku!
Pozwoliłem sobie na bardzo prowokacyjny wpis w "Twoim temacie" icon_wink.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

icon_redface.gif
Oj, coś czuję, że czujny moderator wkroczy i da nam po klapsie!
Takie to będziemy mieć imieniny!
Żeby wielkiego pretekstu nie miał - zawczasu zapowiadam, że czeka mnie kolejne spotkanie z absolutnym hi-endem... icon_wink.gif
Tym razem spotkanie pierwszego stopnia będzie z monitorem (ami) wszechczasów?
Zgadniecie o czym mówię???
PS. nagroda - uścisk dłoni Prezesa i możliwość pocałowaniu króla w piętę! Termin nadsyłania prawidłowych odpowiedzi... icon_razz.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam icon_sad.gif icon_arrow.gif icon_cry.gif
Ale bardzo Wam wszystkim dziękuję !
Nie ma to jak otrzymać życzenia od Kolegów z odpowiednim wyprzedzeniem icon_wink.gif To zresztą widać po okresie wyprzedzenia - około 9 miesięcy icon_mrgreen.gif

Cytat

Eeeee! Co będę czekać... Masz, czy nie - STO LAT!!!


Bartek - dzięki! Bardzo mi się podaba Twoje podejście!

Dodaj jeszcze wyjaśniająco - że czuję się lekko wmieszany w odkrycie Marka. Bo też tam byłem i razem kombinowaliśmy, co z tym fantem począć...

Pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marku
No faktycznie coś nie za szczęśliwą masz rękę do używek icon_sad.gif
A powiedz Ty mi bo coś mi umkło, on tak sobie cały czas pyka, czy tylko od czasu do czasu?
Rozumiem, jak robisz pauza/play - czy w czasie grania też mu się to zdarza?
No mam 4 CD-ki, jeden fantastyczny, jeden badzo dobry dwa słabsze (w tym jeden archaiczny) i nic w nich nie pyka.
Albo wezmę to twoje cudo na reedukację, albo jak będziesz kupował nastepnego to Ty powiesz co a ja ci go kupię - chyba mam lepszą rękę do secoundhandów.

Bartku Moja Audiomeca nie pyka w trakcie ani po czytaniu TOC? Owszem hałasuje na dzień dobry jak włożyć kiepską płytę ale nic nie pyka?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już jesteśmy przy CeDekach - to mój stary roboczy Soniaczek (tzn. do "bylejakich" odsłuchów, gdy robię różne dziwne rzeczy daleko od sprzętu) potrafi po godzinie-dwóch odsłuchu niechętnie reagować (np. nie czyta płyty, którą przed chwilą skończył odtwarzaczać - i to wtedy każdą, również oryinalną i bez rysek) i syczy (tzn. tak słychać, jakby płyta się obijała o coś). A potem znowu parę miesięcy przerwy i wszystko gra!

Pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andrzej
Pyka cały czas, tzn. tak jak wcześniej pisałem pomiędzy utworami i w czasie włączania wymienionych wcześniej funkcji.
Facet mnie olał. Chyba za jakiś czas podam publicznie jego namiary. Dla przestrogi. A tak się puszył, ze Audio Show to nie dla niego, bo on to już taki fachman, że nawet nie ma po co tam się pojawiać. Solidny sprzedawca i profesjonalista to raczej inaczej by się zachował.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marek!
Z tego, co opowiadasz facet Cię po prostu włożył na "lewe sanki" - innymi słowy oszukał Cię dość perfidnie!
Mam pełną świadomość, że czasem skórka nie warta wyprawki, ale informuję Cię, że z okoliczności wynika, iż Twój kontrahent dopuścił się umyślnego występku opisanego w treści art. 286 par. 1 kk - oszustwa. Jest to przestępstwo ścigane z urzędu, a inicjuje się je poprzez złożenie zawiadomienia o przestępstwie (pisemnego lub ustnego). Gdyby materiały postępowania przygotowawczego spowodowały wniesienie przez prokuratora aktu oskarżenia do Sądu -  w sądzie karnym możesz złożyć pozew adhezyjny (rozpoznawany przy okazji aktu oskarżenia/bez uiszczania opłaty) i w przypadku skazania kwestię cywilną masz z głowy. Jeżeli nie - po prawomocnym skazaniu sprawę cywilną - masz praktycznie załatwioną (za wyjątkiem formalności: pozew, opłata, itd.)
Ale najpierw - pouczony niniejszym - postrasz klienta właśnie możliwością zawiadomienia organów ścigania. Prawdopodobnie "rura mu zmięknie", a skłonność ugodowa - znacznie się zwiększy  icon_mrgreen.gif
W razie czego - służę radą i doświadczeniem!

Kaczorku!
Po wczytaniu TOCa z płyty słychać pojedyńcze pyknięcie. Możesz nawet przy zwykłej Twojej głośności tego nie zauważyć... icon_mrgreen.gif icon_mrgreen.gif icon_mrgreen.gif icon_mrgreen.gif icon_mrgreen.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj ruszyło się, ruszyło i to dzięki nieocenionej pomocy Bartka. Nie chcę wdawać się w szczegóły, ale tekst pisma, które wystosowałem do sprzedawcy na tyle go wzruszył, że zobowiązał się do współpracy ze mną i ew. zwrot kosztów naprawy urządzenia. Musze w związku z tym zastanowić się co dalej począć, czy oddać urządzenie do naprawy, czy też wybrać inne rozwiązanie, które będzie mnie satysfakcjonowało.
Jeszcze raz podkreślę, że wielkie podziękowania należą się Bartkowi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marku!

"I do my best"  icon_wink.gif

A tak naprawdę, to absolutnie nie ma o czym mówić! Ciesząc się, że mogłem się na coś przydać powtórzę to, co i do Ciebie napisałem "Nie będzie nikt mojego kolegi oszukiwał"! I tyle!

Teraz po "audiofilsku" - dzisiaj cały dzień przesiedziałem nad aktami w domu, a przy okazji odsłuchiwałem kilka (no, sporo  icon_redface.gif ) ostatnio nabytych płyt! A. Fortione i S. Sciubba "Meet me in London" (Naim Label) też tam jest. Świetna rzecz - polecam raz jeszcze miłośnikom dobrej muzyki!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...