Skocz do zawartości

Sprzet potrzebny


toyka33

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 424
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Mam nadzieje że robiłeś dokładnie to co mówił kolega przez telefon, podłączenie jest proste, ale zdaje sobie sprawę że można się jakoś pomylić.
Sprawdź wszystko jeszcze raz na spkojnie ! Przypomniał mi się forumowicz któremu nie działał kabel optyczny i amplituner...okazało się że nie zdjął ochronego kapturka z kabla optycznego, wepchnął go do gnizada amplitunera z "izolacją" .
Kurcze pisałem, jak wydaje się kilka tys nie oszczędzać na taniej benzynie jechać sprawdzić samemu, lepiej i taniej uczyć się na cudzych błędach, słuchac rad, a tak masz babo placek.
Szczęśliwie kupując w sklepie www masz prawo zwrotu i chyba lepiej zrobić to samemu, niż znów pzrez kuriera, ale zadzwoń najpierw do sklepu.

Cytat

Jedank w przpadku dużych kolumn dla własnego spokoju jak masz możliwość, jedź samemu, jak uszkodzą Ci transporcie, będziesz się z miesiąc odbijał - sklep, kurier, a nie kupujesz pluszaka, tylko duże i nie tanie pudła.


Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) Sprawdzałęś czy na wyjściu słuchawkowym z tego laptopa słuchawki grają normalnie ?
2) Potem podłączyłeś kabel minijacka na 2rca ( dobry, sprawny bo może to on, skoro takie przebicia małe ?) do wejścia IN Cd w yamasze i ustawiłeś selektor po prawej na CD ?
3) kable głośnikowe odizolowane i podłaczone pod sekcję A, która również jest wciśnięta ?
Pewno sprawdzałęś , ale nigdy nie zawadzi raz jeszcze zapytać.

Cytat

Radio tak samo cicho gra
A instrukcja w j.angielskim...


Może nieautoryzowany sprzedawca, ostatnio ktoś narzekał że bodaj pioneer bez pomocy w tym temacie instrukcji, a pewnie uzytkownik kupował niesprawdzając co to za sklep w sieci, a jak kupujesz sam w sklepie masz prawo się zapytać, czy jest instrukcja w PL i oryginalna karta gwarancyjna, jak nie to do widzenia.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Kabel ok.próbowałem na drugim.zamiast laptopa podłaczylem tez tel.i mp3 i dale tak samo.


Więc może kabel nie ok, co do za marka ? Możesz wypuścić sygnał audio OUT z kina LG innym kablem 2 rca-2rca do yamahy ?
Oczywiście na 90% wskazuje że to jednak wadliwy amplituner, ale warto i łatwo wykluczyc inne opcje . Te 10 % to może kabel lub coś nie tak z podłączaniem ( choć chyba wszystko próbowałeś)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Utwórz nowe...