Skocz do zawartości

Sprzet potrzebny


toyka33

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 424
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Nie musi czekać na naprawę - bo towar oddaje, nie podaje przyczyny, bo nie musi, lub drugi powód towar nie zgodny z umową, bo niesprawny i wymiana na nowy. Forumowicz tak wymieniał kiedyś sprzęt, podjechał sam z wadliwym sprzetem i sklep wymienił bez papierologi.
Lepiej niech zadzwoni czy można tam wejść "z ulicy" byłoby najlepiej tam jechać , bo jak wyśle to faktycznie ryzyko uszkodzenia w transporcie , korespondencja itd itd czas na odpowiedź 10-14 dni i Nowy Rok minie- ryzyko zamawiania i kupowania przed samymi świętami.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to są dość niesympatyczni. Zakładając że maja go w magazynie, to wolą mieć sprawny egzemplarz do sprzedaży teraz przed świętami. Po nowym roku pewnie ceny spadną.

Kiedyś kupowałem coś w morele.net w ramach szybkiej 3-dniowej wymiany dostałem po ponad miesiącu drugi tak samo uszkodzony egzemplarz. Przez kilka miesięcy obiecywali że już wymienią icon_smile.gif. I jak do tond nic. Dział sprzedaży działa sprawnie. Ale już dział reklamacji niema nawet telefonu do kontaktów z klientami icon_smile.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Dzwoniłem,powiedzieli ze podjechać nie można bo mi nie wydadzą nowego. Chyba kupię gdzie inndziej .a tu bede czekał na kasę...


Więc jakbym sytuację przewidział wcześniej, będziesz się odbijał od sklepu przez hoho.
Jak kupować przez kuriera, bo nie chce się jechać i sprawdzić( taka prawda), to w sklepie który jest sklepem do ktorego można wejść i pogadąć ze sprzedacą, dotknąć sprzetu i sprawdzić , a nie w zamkniętym dla ludzi magazynie wysyłkowym .
Reasumując wybierz sklep bliżej siebie i kup samodzielnie, albo prawdziwy realny sklep-salon audio gdzie sprawdzą Ci panowie przed wysyłką !
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolumny są chyba OK

Jak je podłączysz do LG to im nie zaszkodzi

LG powinno przeżyć icon_smile.gif jest przewidziane do głośników 6ohm

tylko basu nie będziesz miał z Zeusów podłączonych do LG

Jak im powiesz że zwracasz ten Ampli to może zmienią zdanie z wymianą.
Musisz się na to zdecydować wcześniej
Bo wygląda że zacząłeś procedurę reklamacji.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LG ma odfiltrowany bas na 5 kanałów
Jakby zamiast suba podłączyć Zeusa basu powinno być więcej i lepszy niż z tego subka od LG icon_smile.gif

Kiedyś podłączyłem dobry głośnik niskotonowy w obudowie zamkniętej przewidzianej do niego do maleńkiego wzmacniacza od głośników komputerowych i bas był zaskakująco energiczny.

spróbuj podłączyć jednego zeusa zamiast jednego subwoofera

może ta Yamaha jest OK

ewentualnie podłącz Yamahe ( zamiast LG ) do dolnych zacisków Zeusów

Daj znać jakie efekty prób.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Utwórz nowe...