Skocz do zawartości

Sprzet potrzebny


toyka33

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 424
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Ta yamaha jest dobra,
ale dość trudno ja kupić w salonach audio.

Ja bym brał tego Fame AMP 1000
a z Yamahą bym poczekał

Trudno ci będzie kupić taka Yamahe gdzieś blisko i szybko.

Pewnie ten kombinator z Saturna mógłby go Ci sprowadzić
ale niezbyt szybko

A jak ci się spodobała z wyglądu ?
Była czarna czy srebrna ?

Yamachy jak ta mają regulowany filtr Loudness
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli ja zwrócisz , muszą oddać kase.
Tyle że koszty samego dostarczenia do sprzedawcy leżą po Twojej stronie.

Nie jestem pewien jak zareagują kiedy przysłali kuriera do odbioru reklamacyjnego, a ty zmieniasz zdanie że chcesz zwrotu.

Dlatego sądzę że warto się z nimi skontaktować zanim dotrze do ciebie ten kurier.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie poradzę, bo się na sprzęcie muzycznym nie znam. Ale są tu osoby, które się znają i żby coś Ci doradzić muszą wybrać 10-15 znaczących postów, które znajdują się na 13 już stronach... Mi na ich miejscu nie chciałoby się całego tematu szukać. Usystematyzuj to jakoś, spróbuj poukładać całą wiedzę w jednym miejscu i przestań robić pewne rzeczy na szybko. Na pewno znajdzie się więcej osób, które rzeczowo odpowiedzą na Twoje pytania
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Toczymy sie różni ta yamaha 500 od 700?


Zacytuje Rafała , masz bana na google ? icon_wink.gif
Proszę, odptaszkowywujesz model 700 i 500 i wciskasz porównaj http://www.tophifi.pl/stereo/wzmacniacze-z...nufacturer=1668 , albo wchodzisz na stronę producenta , dystrybutora takiej , czy innej marki.
Chyba wszystko warto tak wstepnie porównać, lodówkę , odkurzacz, tv, aby się potem kupiło to co jest nam potrzebne, potem ludzie narzekają że kupili pod wpływem implulsu tv w dyskoncie z jednym tylko wejściem hdmi i co teraz zrobić, odkurzacz ma niedostępne worki i krótki kabel, lodówka szroni i za szeroka, a kino domowe za 399zł nie ma wejść dla sprzętu zewnetrznego.
Dodatkowo as700, co nie jest tam wpisane, ma wszystkie pokrętła metalowe-aluminiowe, odłączany kabel sieciowy, układ bezpośredniego wzmocnienia CD i bardziej antywibracyjną wewnętrzną budowę.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Utwórz nowe...