Skocz do zawartości

Jakie kolumny do SONY TA-FB 940 QS


grzegorz39

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 120
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

No właśnie, problem w tym, że to co byśmy chcieli albo brak albo za morzem icon_smile.gif, trzeba wypośrodkować coś, wybrać najlepszą z możliwych opcji i cieszyć się muzą.
Przy takich zakupach, nigdy na tym nie stracimy bo będziemy mieli fajny dźwięk i będziemy z niego korzystali a z czasem, uzbieramy większą kasę i wtedy na spokojnie zaczniemy poszukiwania, odsłuchy i całą inną procedurę zakupową icon_smile.gif. Poczekaj do wieczora Grześ, zobaczmy co koledzy wymyslą.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Czyli mam zostać przy marantz pm 7200 ?



Jak tak doradził, to pewnie tak ale pokaż mi gdzie go namierzyłeś do kupienia icon_smile.gif, jakiś link lub coś bo te linki co dostałeś to było tylko pokazanie o czym mówimy bo aukcje dawno nie ważne a w jednej nawet całe szczęście, że nie kupiłeś bo kolesia zawiesili po dwóch aukcjach icon_wink.gif. Ile możesz przeznaczyć na ten piecyk ?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy lepiej zostać przy MARANTZ PM-7200 i potem coś dokupywać czy łapać tę składankę? To nic, że trochę drożej. Kolumny zostaną, a wzmacniacz niech będzie porządny. Potem się będe martwił co dalej. Wzmacniacz chciałbym, żeby naprawdę był ok. Zostanie pewnie znowu na 20 lat. Tylko czy ten MARANTZ PM-7200 będzie miał taka samą jakość dźwięku jak ten z tej składanki?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko OK Grzegorzu ale tu dokładnie policzyłeś ile piecyk i cd ? 2.270, masz takie budżet na ten cel ?

Piecyk : http://allegro.pl/denon-pma-1500-r-super-s...4918985097.html - 1.3.70 zł

CD: http://allegro.pl/denon-dcd1550ar-stan-jak...4912363181.html - 900 ZŁ

Ale czytając opinie Marantz ma je lepsze i lepiej się ludziki wypowiadają o Maranrtz, tak samo piecyk jak i cd.

Jak masz taki budżet, to ja bym tu powalczył bardziej :
http://allegro.pl/acoustic-energy-aelite-3...4909841251.html

Masz wszystko w jednym i nie musisz już nic później długo kombinować bo i tak chciałeś głośniczki icon_smile.gif.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tragizuj bo opcji jest kilka, określ dokładnie budżet i nie poddamy się !! znajdziemy i będziesz happy icon_smile.gif ale może warto zrobić akcje - zastaw się a postaw się - i powalczyć o zestaw który Ci podałem w linku, dobra cena, dobry kompletny sprzęcik i masz spokój na lata i buśka się cieszy icon_smile.gif, pomyśl icon_smile.gif.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Jestem tutaj nowy ale myślę, że Grzegorz39 powinien określić swój maksymalny budżet, sprecyzować czego szuka (wzmak, kolumny, cd), następnie napisać do moderatora RoRo z prośbą o zmianę tytułu wątku (np. na "Używany zestaw za 1500zł") i wtedy się dyskusja rozpocznie na dobre z udziałem większej liczby userów.

A tak nawiasem, tutaj jest Marantz PM7200 za 50 euro (choć opis tej oferty jest trochę zagmatwany, bo w treści właściciel pisze z kolei, że za 120 euro; ale to i tak mniej niż 900zł):
link.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Utwórz nowe...