Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
johnychest

Jaka miniwieża do 500zł?

Recommended Posts

Nie wysilłeś się za bardzo.

W związku z tym odpowiedź jest równie zwięzła icon_mrgreen.gif : ma być dobra, firmowa oraz z odpowiednimi złączami.
Jak napiszesz coś więcej - to możemy próbować Ci pomóc.

Pozdrawiam
PS. Zieluwid - ta Yamaszka nie jest nowa...

Kiedy kleiłem swój wpis, informacja na temat tego że sprzęt ma być nowy jeszcze się nie pojawiła. Zobaczyłem ją po tym jak dodałem post.
Tak czy inaczej podtrzymuje to co napisałem wcześniej.

Myślę, że najlepiej jak udasz się do marketu/sklepu w którym możesz sobie taki sprzęt włączyć, dotknąć, ocenić osobiście wygląd i wykonanie.
Uważam, że ten sprzęt w takim przedziale cenowym jest porównywalny i nie ma co się spodziewać, że jeden od drugiego rożni się diametralnie.
Dlatego też wolałbym coś z drugiej ręki, wtedy różnica będzie spora. Tylko szczerze mówiąc 600 zł to i tak za mało na zestaw z kolumnami.

Pozdrawiam

Rozumiem, ale musisz być świadom, że za 600 zł to rakiety nie kupisz.
Moim zdaniem do kuchni to i tak jest ok. Ja do kuchni bym kupił jakiś tunerek i dwie kolumny. No ale fajnie i czasami włączyć sobie muzykę z cd.
Zrób jak radzę. Idź do sklepu i obejrzyj, oceń, włącz, poklikaj przełącznikami, sprawdź jak działa.

Z tanimi miniwieżami jest m.in. taki problem, że mają bardzo słabe zasilacze i małą moc (o kiepskich kolumnach nie wspominając).
Przy ustawieniu na niezbyt głośno jakoś grają, ale przy trochę głośniejszym graniu już dostają zadyszki.

Jeżeli musi być gwarancja - to możliwe, że lepszym wyjściem byłoby poszukać czegoś używanego z dłuższą niż rozruchowa gwarancja. Albo poczekać na wyprzedaże czy kupić poekspozycyjny sprzęt (masz wtedy zazwyczaj gwarancję o pełnej długości).

Pozdrawiam
PS. Ta wieża Philipsa z postu Zieluwida wygląda nieźle - również jej cena.
W każdym razie warto poza odsłuchem zobaczyć jak wygląda wygoda odtwarzania plików mp3 z USB i płyty, bo często są w miniwieżach małe wyświetlacze i kiepsko się wybiera utwory czy foldery...

A moim zdaniem do kuchni spokojnie powinno wystarczyć takie coś jak KRUGER & MATZ KM1663
kosztuje niespełna 3 stówy i jest takim lepszym radiem. Fakt że sama część elektroniki jest srebrna.
To jest właściwie radio z możliwością odtwarzania plików z pendriva. Fajnie ze ma bluetooth do puszczania muzyki z telefonu lub tabletu.
Można do tego podłączyć nawet 2 źródła zewnętrzne kabelkami. To rzadkość w tego typu sprzęcie.

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować