Skocz do zawartości

Subwoofer do DALI Zensor 7+1+Vokal


2pac

Recommended Posts

Chciałem nawiązać do tematu, gdy dobierałem sprzęt do kina domowego, ale zaginął...

Amplituner AV: Denon AVR-X2300W

Głośniki: DALI Zensor 7+1+Vokal

Sprzęt od grudnia zeszłego roku, najpierw cieszyło oglądanie filmów na starym telewizorze Bravia 40" z głośnikami Zensor 7 i Vokal. Później fajnie bo zawiesiłem głośniki Zensor 1. To znowu telewizor zmieniłem na większy... no, a teraz czas na subwoofer. ^_^ Wprawdzie dla sporej większości ludzi spokojnie wystarcza to co daje mój sprzęt, to zawsze wybuch z subwoofera będzie mocniejszy. :D

Na jednym z odsłuchów, miałem okazję usłyszeć różnicę miedzy filmem z i bez subwoofera. Głośniki DALI Zensor 7, subwoofer Klipsch za ok. 1.600zł (niestety nie pamiętam oznaczenia, cena po rabacie) i w sumie o takim budżecie do 2.000zł myślałem.

Co możecie doradzić?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

System bez suba to nie kino a jedynie namiastka. Sub ma specjalnie osobny kanał. I on jest integralną częścią kina domowego tak jak kolumna centralna. 

Do kompletu możesz wziąć e9 od dali może nawet e12 lub ewentualnie klipsch r110sw.

W razie pytań lub wycen zapraszam

System bez suba to nie kino a jedynie namiastka. Sub ma specjalnie osobny kanał. I on jest integralną częścią kina domowego tak jak kolumna centralna. 

Do kompletu możesz wziąć e9 od dali może nawet e12 lub ewentualnie klipsch r110sw.

W razie pytań lub wycen zapraszam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy mi by to dobrze grało z tym co mam, teraz naprawdę dobrze jest w filmach, ale po co maja dostawać po tyłku głośniki, jak lepiej zrobi to odpowiedni subwoofer.

Czy z Klipsch r112sw da się zejść do 2.000zł? Na tą chwilę pod uwagę biorę Klipsch r110sw lub Klipsch r112sw, bo słyszałem je w połączeniu z DALI. Jeżeli miałbym jakiś komentarz odnośnie innych, tak jak opisywano mi moje propozycje głośników, to wtedy otworzę się na inne propozycje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Pewnie z cenami nic się nie ruszyło, jakieś ruchy pewnie będę w okolicy wakacji, może końca roku.

Piszę, bo chciałem jeszcze zorientować się w kwestii kabelka do podłączenia subwoofera. Denon AVR-2300W z Klipsh R-112SW łączy się przewodem RAC-RCA? Ja potrzebuje przewód o długości 3m, żebym nie miał wątpliwości czy nie jest to najsłabsze ogniwo - z jakim kosztem muszę się liczyć? Rozrzut cenowy jest od 20 do prawie 300zł...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...