Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
lexuZ

Odtwarzacz/wzmacniacz + bluetooth

Witam, jestem tu nowy i od razu zaznaczę, że nie jestem pewny czy wybrałem właściwy dział dotyczący mojego zapytania. Przejdę do pytania, posiadam wzmacniacz Pionner sx20 oraz odtwarzacz Pioneet PD-10 mam wątpliwości czy jest możliwość dokupienia jakiegoś adaptera bądź cokolwiek podobnego działającego na zasadzie takiej aby móc połączyć któryś wzmacniacz/odtwarzacz przez Bluetooth do laptopa, tak aby bezpośrednio po włączeniu muzyki na laptopie była ona odtwarzana na głośnikach.

Z góry dziękuje za odpowiedź, w razie pytań pozostaje do Państwa dyspozycji ;)

Jest parę takich urządzeń, podłącza się takowy odbiornik pod któreś wejście RCA, ma ustrojstwo swój zasilacz , a potem parujesz z bth w laptopie i gra.

Niemniej jak zależy Ci na jakości i wygodzie lepiej dołożyć pare zł i kupić używany odtwarzacz sieciowy. Podepniesz pod niego pendriva i będzie i lepiej i wygodniej niż wątpliwa zabawa z pctem po bth.

Jak jednak koniecznie pc i stoi on blisko wzmacniacza to lepiej wyjść z muzyką po usb do daca i potem w wzmacniacz.

Dzień dobry.

Mozesz dokupić adapter Bluetooth i podłączyć go do wzmacniacza. Jeśli zależy Ci na dobrej jakości dźwięku, spójrz na NuForce BTR-100, który w Twoim systemie sprawdzi się bardzo dobrze.

Zapraszam na prezentację do naszego salonu, w przypadku pytań oczywiście służę pomocą.

Taka funkcjonalność zapewni ci Philips za 130 zł.

Odbiornik bt i to wszystko. I tak przesylasz przez Bt gdzie jakość jest ograniczona. Spokojnie ci wystarczy.

Pozdrawiam

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0