Skocz do zawartości

10000!


Barry

Recommended Posts

Nie wiem czy moderacja zaraz tego nie usunie lub nie przesunie, ale właśnie w tym dziale naszemu koledze @Angel pojawiło się na liczniku 10000 postów! wynik godzien conajmniej złożenia podziękowań co właśnie czynię, życząc jednocześnie naszemu koledze wytrwałości, cierpliwości a nade wszystko wyrozumiałości przy niesieniu pomocy innym urzytkownikom forum w niezawsze zrozumiałych oraz doprecyzowanych pytaniach. Tak trzymać! 

 

Edytowano przez RoRo
Proszę pisać w innym wątku "Jak ilość..." (nie w dziale STEREO), bo ten przenoszę i zamykam.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Równo 10.000 postów !

@Angel moje najszczersze gratulacje z okazji osiągnięcia takiej ładnej równej liczny na liczniku. Jedyny na forum z takim osiągnięciem ? Chyba tak ...

Z okazji tego przedsięwzięcia życzę Tobie , abyś nadal tak wytrwale niósł pomoc młodym adeptom takiej pięknej sztuki jaką jest audio. To co zrobiłeś do tej pory na tym forum i dla tego forum jest moim zdaniem wręcz nieocenione i wymaga złożenia dla Ciebie przeogromnej pochwały, a wręcz nagrody !

Życzę Tobie dużo zdrowia i jak najwięcej czasu dla muzyki.

Nigdy się nie zmieniaj , jeszcze raz GRATULACJE !!!

Pozdrawiam Cię serdecznie !

Ps. Mam nadzięję , że póki co moderacja nie przeniesie tego tematu do innego działu, gdyż przecież ten dział to jest główne pole bitwy naszego bohatera przez tyle lat. Więc moim zdaniem właśnie tutaj(oczywiście nie tylko) należy mu się tak wielkie uznanie !

 

Edytowano przez RoRo
Proszę pisać w innym wątku "Jak ilość..." (nie w dziale STEREO), bo ten przenoszę i zamykam.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...