Skocz do zawartości

Kino domowe pod smart Tv


bubu1020

Recommended Posts

Witam. Poszukuje zestawu kina domowego pod smart tv głównie do słuchania muzyki oraz sporadycznie do ogladania filmów. Pokój w którym będzie sprzęt ma powierzchnie 16m2.
Cena +/- 2500PLN

Myślę nad
https://www.euro.com.pl/zestawy-kina-domowego1/yamaha-musiccast-rx-v481-pure-acoustic-nova-6-czarny.bhtml

Oczywiscie mogę kupić osobno amplituner i kolumny osobno.

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hey,

mi w cenie RX-V481 udąło się kupić model RX-V679. Więc może warto poszukać okazji na coś lepszego.

Co do kolumn to do 1000 zł ( bo tyle ci zostanie po kupieniu ampli) nie ma sobie co głowy zawracać. Moim zdaniem poczekaj trochę i kup coś w granicach 2000pln. 

Znam się mało ale takie jest moje zdanie :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry.

Podany przez Ciebie zestaw to niestety bardzo duży kompromis jakościowy, szczególnie w przypadku odsłuchu muzyki. Odradzam ten zestaw.

Masz trzy rozwiązania - pierwsze to w podanej kwocie zakup od razu całego zestawu kina domowego. Będzie się to jednak wiązało z dużymi kompromisami jakościowymi. Przykładem takie zestawu może być Denon AVR-X540BT / Quadral Quintas. Drugą opcją jest zakup amplitunera wielokanałowego i na początek zakup tylko kolumn przednich, które w przyszłości będziesz mógł rozbudować do systemu kina domowego. W takim przypadku zaproponowałbym amplituner Denon AVR-X520BTPylon Audio Pearl 25 lub STX Electrino 150. Ostatnią opcją jest pozostanie przy dobrych kolumnach Pylon Audio lub STX oraz zrezygnowanie z systemu wielokanałowego i zakupienie dobrego amplitunera stereofonicznego. Przykładem może być Yamaha R-N301 lub jeśli masz wyjście cyfrowe z telewizora, to wykorzystanie go jako cyfrowe źródło i wybór dobrego wzmacniacza stereofonicznego z wejściami cyfrowymi np. Yamaha A-S301 lub Onkyo A-9010.

Przyjrzyj się proszę moim propozycjom, w przypadku pytań oraz specjalnej oferty cenowej dla forumowicza oczywiście służę pomocą. Zapraszam jednak serdecznie do naszego salonu na odsłuchy, porównania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...