Skocz do zawartości

Szukam radia analog + cyfra


sockpuppet12

Recommended Posts

szukma radia - uwaga o koloze SZARYM (z czarnymi elemntami) - tak do 200zl:

musi miec:
usb (mp3),
cd (mp3),
fm/am + dab/dab+

fajnie by bylo jak by mialo dodatkowo:
bluetooth,
jack 3,5mm wejscie (aux) + wyjscie,
kaseta,
oblsuga formatu WMA, OGG,
(Radio Data System) RDS.

Jezeli ktos zna jakies fajne (glosniczki moga byc slabe np. 2-3W) i tanie, to prosze o linka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko. W tym budżecie myslę, że dostaniesz jeszcze jakaś pamieć masową gratis.

https://www.google.pl/search?q=radio+dla+dzieci&client=ms-android-samsung&dcr=0&prmd=inv&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwjkvYeDu77XAhUBrxoKHZtvBrgQ_AUICSgB&biw=360&bih=512&dpr=3#imgrc=fIPrWmo19D0I0M:

Trochę przekracza Twój budżet ale warto dopłacić.

Edytowano przez audiowit
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze, ze kolegow sprzedawcow dupsko boli, ze mniejsza prowizja bedzie :)

pierwsze lepsze z allegro - http://allegro.pl/boombox-cd-mp3-usb-aux-in-cyfrowe-radio-dab-fm-i6654052987.html?fromVariant=6654052987

nie ma to jak znafffcy :) Idzcie pifko pic przed zabke, a komentarze zostawcie komus na poziomie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawo sockpuppet12! Przeprowadziłeś bardzo pomysłową akcję promocyjną tego boomboxa. Jedyną uwagę mam do wyboru grupy docelowej. Wchodzących na to forum taki sprzęt chyba nie zainteresuje (choć kto wie, jak któregoś audiofila przetrzepie komornik, to może się i skusi).

PS koledzy tak nieśmiało doradzali, bo nie określiłeś swoich preferencji brzmieniowych, rodzaju słychanej muzyki i wielkości pomieszczenia. W tej sytuacji trudno coś sensownego doradzić. Wybacz im.

Edytowano przez Kraft
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niczego nie promuje tylko przyszedlem po porade, aby wysluchac osob ktore sie znaja i maja do czynienia ze sprzetem audio na codzien. A nuz cos doradza w stylu nie bierz tego bo jest nowa technologia, a to jest z tym niekompatybilne, lepsze jest to itp. NIe wiem co ty mi insynuujesz tutaj, to raczej jakies twoje wymysly. Akcja promocyjna na sprzet za 200zl?:) Preferencje brzmieniowie przy sprzecie z glosnikami 2W PRM :) Ty z nimi to piwo pijesz?

No nic, tutaj chyba tylko mozna cos doradzic, jak sklep z ktorego maja pochodzic towary jest powiazany z forumowym biznesem i masz do wydania kilka klockow. W przeciwnym wypadku trzeba sie posmiac z kolecia bo nam do kabzy nie dorzuca. Rewelacyjne podejscie...

http://allegro.pl/oneconcept-groovie-sl-radio-boombox-usb-aux-d11-87-i6943215996.html - bt ale bez dab, sam nie wiem co bardziej sie przydaje... 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego po co żeś tu przyszedł? Wpisałeś temat gdzie dokładnie wiedziałeś czego szukasz. Dodatkowo to forum audio. Boom box to nie audio mimo że w allegro leży w tej samej grupie. No weź przeczytaj swój post. Co osoby z doświadczeniem audio mają powiedzieć na takie coś. 

Uwierz że i tak trafiłeś na to "łagodniejsze" forum.

Znasz ten produkt? Podoba ci się ? Ok.

Ale tu nikt nie jest tym zainteresowany.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moge przychodzic, gdzie chce i pytac o co chce, banda obrazalskich mnie nie zniecheci, wiec wylewaj swoje zale w innym topiku. Jasno napisalem o co chodzi

"przyszedlem po porade, aby wysluchac osob ktore sie znaja i maja do czynienia ze sprzetem audio na codzien. A nuz cos doradza w stylu nie bierz tego bo jest nowa technologia, a to jest z tym niekompatybilne, lepsze jest to itp." jak zazdrosc tak Ci dupsko sciska, ze nie potrafisz nawet przeczytac postu ze zrozumieniem, to nic nie poradze ze tak sie wypowiadasz.

Troche pokory Panowie, pewnie jestescie w temacie audio znacznie lepsi ode mnie, ale to nie znaczy ze mozna sobie robic polewe z kazdego topiku gdzie ktos nie ma  zamiaru kupowac jak mu karzecie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...