Skocz do zawartości

Kolumny do yamaha r-n602


Avarhis

Recommended Posts

  • 11 months later...

Cześć, odgrzebuje temat, minął rok, dłuuugi rok i nie udało mi się złożyć zestawu >:( ale postanowienie noworoczne jest! żeby to zrobić do końca stycznia 2019 :) 

We wtorek pierwsze odsłuchy na denonie + dali zensor 7 lub cantony, ale yamahe r-n602 nadal mam w głowie i też chciałbym ją sprawdzić.  Wpadłem dziś na głośniki firmy STX, co sądzicie o STXach? model FS 250 lub FX-300 lub QUANT 300?

btw. sofa sie nie zmieniła :P ,a gramofon gra z Kenwoodem

 

 

IMG_20190114_245726547.jpg

Edytowano przez kredka9r
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Nie sądziłem, że tak szybko i dobrze pójdzie, sprzęt kupiony :D - Yamaha R-N803D + Heco Aurora 700, kable QED.

Gra u mnie do przedwczoraj, miałem dwa problemy na starcie, może komuś się przyda info:

problem 1 -pojawienie się napięcia na panelu frontowym i tylnim Yamahay, pozbyłem się tego uziemiając sprzęt przez gniazdo słuchawkowe w tv, można też do gniazdka

problem 2- wrażenie, że jeden z głośników gra jak "przez koc", po testach z Onkyo 686 oraz testach Yamaha + nowy głośnik okazało się, że jest bez zmian, przetestowaliśmy różne-przeróżne i chyba wszystkie kombinacje, finalny werdykt to odpowiednie ułożenie kolumn w pomieszczeniu :) lewy głośnik grał bardziej dynamicznie z uwagi, że stał bliżej ściany, a prawy miał sporo przestrzeni, także ... szykuje się przemeblowanie :D

Jak dla mnie zestaw gra super, dużo basu i wyraźna góra, gitarki popylają aż miło słuchać, w porównaniu z poprzednimi kolumnami niebo a ziemia, a jak tylko wygrzeje Aurory sąsiedzi się (nie)ucieszą :) 

Bardzo dziękuje za odsłuchy, rady i fachową pomoc ekipie S4Home! :99_muscle::91_thumbsup:

 

a Denon PMA-800NE jakoś dla mnie słabo wypadł, czy to z Dali czy z Cantonami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...