Skocz do zawartości

Kino domowe?


bright

Recommended Posts

Witam, chciałbym zainwestować w jakiś sprzęt grający - stereo lub kino domowe. Co lepiej? Jak na razie to głównie oglądanie filmów w 60% reszta to słuchanie muzyki - głównie rock, lata 80' i 90'. Do rozdysponowania mam około 2000 zł (+/-200zł) - preferuję sprzęt używany. Możecie coś polecić? Aktualnie jestem w Warszawie więc myślałem o kupieniu czegoś tutaj na miejscu - może tutaj: https://www.olx.pl/oferty/uzytkownik/2apy/ 

wymiary pokoju d: 4720 mm, s: 3140 mm, w: 2600 mm

 

Pokój nie ma za dużo miejsca ale chyba uda mi się wstawić gdzieś jakieś kolumny, proszę o rade!

 

 

plik1.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie masz jak zbudować systemu kina domowego, głośniki efektowe będziesz miał przy samej głowie, co moim zdaniem nie jest dobre. Pomyśl o dobrym systemie dwukanałowym. Jeśli jednak zdecydowałbyś się na sprzęt fabrycznie nowy, spójrz na zestaw Yamaha R-N402D z kolumnami STX Electrino 150. To niwoczesny zestaw, oparty na bazie sieciowego amplitunera oraz dynamicznie grających polskich kolumn.

Przemyśl temat, zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą zestawów promocyjnych. W przypadku pytań jestem do dyspozycji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolumny normalne - podłogowe. Głośniki które podałeś - bardzo ciekawe - na pewno się za nimi rozejrzę. Ten przetwornik to za co odpowiada? Coś na zasadzie rozgałęziacza - do puszczania muzyki z laptopa? A co z muzyką z TV? Będzie to kompatybilne? Może zainwestować w jakiś nowszy wzmacniacz?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...