Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam !

Zamierzam kupić zestaw 5.1 do dużego pokoju 15m2.

Bujam sie z tym tematem już troche czasu i z każdym dniem mam większą głowe od informacji.Poczatkowo chcialem kupić po prostu jakies kino domowe 5.1 gotowca w rtv euro i juz.Napaliłem sie na tylne glosniki bezprzewodowe ale jestem gotow z tego zrezygnowac po lekturze min.tego forum.Nie mam płyt Blue ray i nie ma zamierzam z nich korzystać takze moze byc to zestaw bez napedu.Zestaw potrzebuje  głownie do filmow na netflixie oraz z przenosnego hdd (glownie filmy UHD),z wymagan to chcialbym :bezproblemowa obsluga netflixa ,BT tu potrzrebny do laczenia z tel gdzie slucham muzyki poprzez tidala oraz łacze HDMI ARC abym mogl bezproblemowo sparowac sprzet z tv.Wstepnie wytypowalem :

Pioneer VSX-531K, Taga Harmony TAV-606 v.3

Yamaha RX-V381, Prism Audio Vienna Grand

Yamaha RX-V381, Pure Acoustics NOVA 6

Yamaha MusicCast RX-V481, Pure Acoustic NOVA 6

Oraz same głosniki VK 7830 PRESTIGE Wysoki model 5 Kolumn+Sub.Aktywny tu na amplituner mialbym 1k

Nie jestem audiofilem i nie oczekuje Bóg wie jakich doznań,tym bardziej ze pokoj ma 15m2.Obecnie mam soundbar samsung k-450 i chwale sobie za mozlwiosc wylaczenia tv i sluchania muzyki poprzez BT,oblsuga jednym pilotem tv i soundbara.Mój max budzet to 2k moge dorzucic ze 300zl jeszcze ale to max.

Dziękuje za sugestie i Pozdrawiam

Edytowano przez Fikołek

jedyny rozsądny, wymieniony przez Ciebie zestaw kolumn, to TAV-606 v.3.

jeżeli 5.1 ma cieszyć ucho, to przydałby się jeszcze do tego wszystkiego sub, ale w tym budżecie może być ciężko

Dziekuje za informacje

Rozumiem ze w kwestii amplitunera ,to jakiegokolwiek z listy wyzej bym nie wybral,spelni moje oczekiwania ?

Suba z pewnoscia dokupie w pozniejszym czasie.

No to jestem znowu w lesie,mógłby ktoś podpowiedzieć jakie to mają być kable albo przykładowy link do sklepu z takimi kablami,potrzebowalbym 3xmax 1.5m i na tylne 2x7-8m.

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się