Skocz do zawartości
pirs

Szukam fachowca...

Recommended Posts

Witam..

Wczoraj padł mi wzmacniacz asr Emitter 1 plus...coś w nim strzeliło i zaczęło bardzo charczeć w głośnikach.Głośniki sprawdziłem są ok więc to wzmacniacz.Czy ktoś z kolegów zna może kogoś kto się tym zajmuje.Pomijam serwis u producenta...koszty by były chyba za duże a wzmak nie jest już młody.Za wszelkie wskazówki będę wdzięczny.

Dnia 8.09.2018 o 12:07, pirs napisał:

Za wszelkie wskazówki będę wdzięczny.

Możesz się skontaktować z Retrospekcją Vintage z Łodzi . Serwisowałem u nich ostatnio swój nie najmłodszy już sprzęt i zrobili wszystko naprawdę porządnie.

Dziękuję za odpowiedz.Zapiszę sobie tą firmę...może się przydać.Jutro jadę do Bydgoszczy...znalazłem kogoś kto już naprawiał takie wzmacniacze i to z powodzeniem.Zatrudnia go również znana firma z tej miejscowości.więc jest nadzieja.

Pozdrawiam

Dziękuję za podpowiedz.Najpierw spróbuje w Bydgoszczy,zobacze co powiedzą...tym bardziej że mam stosunkowo niedaleko(około 200km).

Wzmacniacz naprawiony bez żadnych problemów.Wysiadły jakieś diody,osiem sztuk(po 4 na kanał)Trzeba było rownież wymienić kondensatory (20 szt) co bardzo zwiększyło koszty ale jak trzeba to trzeba.

14 minut temu, pirs napisał:

Wzmacniacz naprawiony bez żadnych problemów.

Fajnie , że dobrze się skończyło. Zazdroszczę Ci go bo wygląda jak milion dolarów :) 

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się