Skocz do zawartości

Dobre słuchawki do telefonu


Recommended Posts

Przewertowałem to forum, ale konkretnego tematu nie znalazłem.
Szukam słuchawek nausznych, które będą podpięte do mojego HTC10 (spędzam dużo czasu w komunikacji miejskiej)
Mój budżet to max 1000pln

Słucham właściwie samej elektroniki. Od tej najłagodniejszej (trance, chillstep, house) po agresywne młócenie (hardstyle, raw, hardcore)
Po poczytaniu różnych recenzji zastanawiam się nad AKG N60 NC

Co o nich myślicie? Czy jest w ogóle sens? Czy możecie zaproponować coś od siebie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko napisane jest w pierwszym poscie. Jesli za 30pln kupie sluchawki tak dobre jak za 1k to tym lepiej. A oddzielny temat załozyłem tylko dlatego, ze tu kazdy wyskakuje z bluesem, jazzem czy klasyką do sluchania. Ja potrzebuje sluchawek do nieco innego repertuaru. 

Edytowano przez Bartłomiej Kruk
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że bardzo dobre były by SoundMagic HP151 , te schodzą nawet dużo niżej niż do piwnicy. Tyle że to bardziej słuchawki stacjonarne ze względu na to ze są dość spore i dołączony kabel jest długi. Można jednak dokupić krótszy. Dobrze nadają się do zasilania z takich źródeł jak dobry telefon. Są nieco poprawioną jeśli chodzi o wytrzymałość następna wersją  SOUNDMAGIC HP150 . 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest do nich futerał w komplecie. Tyle że duży. Po złożeniu do środka nie zajmują za dużo miejsca. Jednak faktycznie są spore i zdecydowanie bardziej do słuchania w domu. Na dodatek gniazdo w słuchawkach wprawdzie to jack 3,5 mm, ale nietypowy i trudno o jakieś zmieniki kabli. Dlatego wymagają oryginalnych kabli.

Bardziej mobilne są CAL 2 . Jednak niski bas nie jest tak bardzo spektakularny.

O AKG N60nc może Ci coś więcej powiedzieć  e1mo  na forum mp3store.pl , bo ma te słuchawki.

Edytowano przez MobyDick
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...