Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
olifieru

wzmacniacz do Dali zensor 7

Recommended Posts

Gość

Zapytaj producenta dlaczego się nie chwali. Wyjście jest, osobiście używałem. I nie tylko ja. Oczywiście trzeba dokupić odpowiedni kabel.

Dnia 31.08.2019 o 14:14, Piękny Marian napisał:

Przeglądałem wiele ofert tego chromecast audio i nigdzie nie trafiłem na informacje o wyjściu analogowo-optycznym jak można sie nie chwalić taka funkcja albo to nie nieprawda.

Zobacz jak się ładnie świeci 🙂

4C7364B0-C319-4278-98FE-0BE27B0D8836.jpeg

Tylko tak jak Przedmówcy pisali potrzebujesz kabelek albo przelotkę

Dzięki Inferno za przekonywające foto. Mam Dali Zensor7 i PM6006 chciałbym wykupić bezstratnego Tidal-a czy Chromecast audio zapewni satysfakcję z jakości dźwięku w porównaniu do NA6006 który niestety jak na razie jest poza moim zasięgiem finansowym?

Gość
8 godzin temu, Piękny Marian napisał:

Dzięki Inferno za przekonywające foto. Mam Dali Zensor7 i PM6006 chciałbym wykupić bezstratnego Tidal-a czy Chromecast audio zapewni satysfakcję z jakości dźwięku w porównaniu do NA6006 który niestety jak na razie jest poza moim zasięgiem finansowym?

Może to Cię przekona: http://hd-opinie.pl/8537,audio,transport-cyfrowy-za-grosze-lepszy-od-sprzetu-za-tysiace-chromecast-pomierzony.html

@Piękny Marian śmiało kupuje chromecast audio. Oprócz tego ,ze zajmuje bardzo malo miejsca i jest prosty w konfiguracji to na prawdę przyzwoicie gra. Po zakupie dobrze jest wejść w ustawienia i uruchomić opcję "full dynamic range ”

Ja także polecam tego chromecasta. Jako urządzenie sieciowe w roli transportu cyfrowego sprawdza się bardzo dobrze.

Stosunek cena jakość jest nie do pobicia. Po analogu gra gorzej ale to raczej normalne.

Moim zdaniem warto inwestować w tego typu urządzenie jeśli to ma przekładać się na wybór lepszych kolumn czy też wzmacniacza. Zdecydowanie.