Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
RobG82

Jak rozmieścić głośniki surround....

Recommended Posts

Cześć,

Mam prośbę abyście mi pomogli rozmieścić głośniki surround - do tej pory miałem rozstawione w rogach pokoju, ale teraz remontując pokój zastanawiam się czy lepiej nie będzie jak je bliżej kanapy wstawię.... ( surround'y to te żółte kwadraciki):-| 

Docelowy zestaw audio to Bose 700 + sub + sourround - musze rozplanować gniazdka i rynienki do kabli...

głośniki sorround.jpg

Napiszę Ci to co i tak usłyszysz od innych. Soundbary to zło. Serio. Nie idź w takie rozwiązanie.
Dodatkowo patrząc na ustawienie w pokoju narożnika względem TV to i tak byś musiał przemeblowanie zrobić. Tym bardziej, że remont robisz.
Tak żeby kanapa była w centrum odsłuchowym (w miarę możliwości) a nie gdzieś z boku.
No chyba, że już sprzęt kupiłeś to po ptokach :|

EDIT: Sprawdziłem cenę tego Bose 700, suba i surroundów. Jezusicku. Za cenę tego zestawu będziesz miał naprawdę zacny zestaw prawdziwego kina domowego.

Edytowano przez Stolarz

Ide

1 godzinę temu, Stolarz napisał:

Napiszę Ci to co i tak usłyszysz od innych. Soundbary to zło. Serio. Nie idź w takie rozwiązanie.
Dodatkowo patrząc na ustawienie w pokoju narożnika względem TV to i tak byś musiał przemeblowanie zrobić. Tym bardziej, że remont robisz.
Tak żeby kanapa była w centrum odsłuchowym (w miarę możliwości) a nie gdzieś z boku.
No chyba, że już sprzęt kupiłeś to po ptokach :|

EDIT: Sprawdziłem cenę tego Bose 700, suba i surroundów. Jezusicku. Za cenę tego zestawu będziesz miał naprawdę zacny zestaw prawdziwego kina domowego.

Ide w minimalizm...:) Obecnie kino mam ale nie bede miał miesjca na glośniki  z frontu:(

Co do przemeblowania to nie bardzo jest opcja na zmiany w pokoju (okna i wyjscie na taras), wiec pytanie jak rozstawić te surround'y :)

Masakra.

Tyle pomiędzy za taki sprzęt.

Bose już lata temu zakończyło produkcję godnych uwagi kin. Szkoda.

Idź w coś małego. 

Yamaha ma też urządzenia bezprzewodowe.

Daj nam znać zadzwonimy wyceniny, doradzimy

Pozdrawiam