Skocz do zawartości

Kolumny podstawkowe pod nad326bee


Konrad123

Recommended Posts

Witam wszystkich,

Aktualnie posiadam zestaw nad326bee+dac Cambridge audio magic 100+ heco aurora 300 całość gra całkiem przyjemnie ale chciałbym zmienić kolumny na coś lepszego :)

W grę wchodzą tylko podstawkowe w cenie do 3000zł, metraz w którym będą grać to 18m2, chodzi mi o ciepły dynamiczny dźwięk z dobrym dołem świetna średnica i wysuniętym nieco wokalem 

Póki co myślałem o dynaudio emit 20 lecz nie wiem czy wzmacniacz nie będzie bariera w tym zestawie ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

Dynaudio Emit M20 to dobre rozwiązanie do Twojego systemu, Twój wzmacniacz spokojnie poradzi sobie z ich prawidłowym występowaniem. Na pewno jednak sugerowałbym posłuchać także francuską kolumnę Jean Marie Reynaud Lucia oraz Fyne Audio F500. Każda z podanych konstrukcji bardzo dużo dobrego wniesie do brzmienia systemu, natomiast klasowo oczywiście będzie przewyższała aktualny wzmacniacz. Zawsze w przyszłości jeśli będziesz chciał pójść klasę wyżej, pozostawiając nowe kolumny możesz poszukać lepszego wzmacniacza.

Zapraszam serdecznie do naszego salonu na odsłuchy, porównania oraz indywidualne wyceny dla forumowicza. U nas masz także możliwość wypożyczenia kolumn do testu w domu, w Twoim systemie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...