Skocz do zawartości

Zakup sprzętu audio - pytanie o system


Dominq

Recommended Posts

1 godzinę temu, lysyrafal napisał:

O tym tutaj wlasnie napisalem bedziesz musial przepinac. Gramofon podepniesz pod wzmacniacz z tego zestawu tylko jesli masz wbudowany przedwzmacniacz w gramofonie.

@lysyrafal co wiec z tym wejściem analogowym w CD, bo teoretycznie jak pisze @1Ender i jak osobiście myślę, powinienem moc podpiąć oba sprzęty jednocześnie i powinno zadziałać.

Edytowano przez Dominq
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Dominq napisał:

Zacznie się ponownie słuchanie i ocenianie na co warto wydać. 4000 zł z małym haczykiem to już jednak graniczna kwota, bo zgłębiając możliwości, pierwotne założenie 3000 zł okazuje się być za małe, a 5000 to już za wysokie progi... Może pójdzie coś kosztem czegoś, lepszy system, tansze kolumny? Nie wiem, na razie Qx2 mnie urzekły, same kosztują jednak 2500 zł... 

Dominik jeszcze masz Marantz:

https://www.q21.pl/marantz-mcr412-czarny.html

lub wyzszy model drozej:

https://www.q21.pl/marantz-mcr612-czarny.html

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem rowniez przynajmniej jezeli chodzi o porownanie w/w modeli. Yamaha osobno wzmacniacz i cd, Marantz jeden klocek. Druga sprawa to wszystko zalezy z jakimi kolumnami sie to zestawi bo jak wiadomo te od zestawu sa do kitu. Moge sie pokusic o maly ranking co wedlug mojego gustu gra najlepiej i mam tu na mysli cztery firmy:

1) Yamaha,

2) Marantz,

3) Denon,

4) Panasonic.

Edytowano przez lysyrafal
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...