Skocz do zawartości

Monitor Audio 50 - jaka elektronika ?


borys

Recommended Posts

Czy ktoś używa tych monitorów, jeżeli tak to z jaką elektroniką. Komponuję sobie małe stereo do sypialni, około 15m2. Szukam sprzętu co odtworzy FM/CD/USB i ewentualnie Bluetooth, np. Denon M41, brzmienie tej marki bardzo mi pasuję, obecnie używam modelu F109, głównie słucham metalu i rocka. Na elektronikę chciałbym wydać tak do około 1500 zeta. Z góry dzięki za propozycję.  

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, borys napisał:

 

Już kiedyś oglądałem ten Cambridge audio one ale nie miałem okazji słuchać. 

Już kiedyś oglądałem tego Cambridge audio one ale niestety nie miałem okazji słuchać. 

Warto posłuchać, urządzenie naprawdę broni się jakością dźwięku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wygląda regulacja tonów w tym One ? czy jest też funkcja SDB aby podnieść samą dynamikę niskich tonów. Jestem niewidomy więc kwestja obsługi jest ważna. Jak można z charakteryzować brzmienie Cambridge czy jest bardziej cieplejsze coś jak Denon. Wiem że najlepiej posłuchać, ale tak od ręki to się nie da.     

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyczytałem że ten One jest kompatybilny z iphone, czy ktoś to potwierdzi. ? To może teraz z drugiej strony, jakie ewentualnie polecicie monitorki do tego CA ONE. Budżet na głośniki to około 1000 mają stać na komodzie, pokój około 15m2 muzyka rock i metal. Obecnie używam F109 + Monitor audio MR2 i dźwięk mi pasuje.     

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, borys napisał:

Wyczytałem że ten One jest kompatybilny z iphone, czy ktoś to potwierdzi. ? To może teraz z drugiej strony, jakie ewentualnie polecicie monitorki do tego CA ONE. Budżet na głośniki to około 1000 mają stać na komodzie, pokój około 15m2 muzyka rock i metal. Obecnie używam F109 + Monitor audio MR2 i dźwięk mi pasuje.     

 

Czy te nowe głośniki za 1000 zł mają zastąpić MA MR2? Jeśli tak, to nie wiem, czy jest możliwe kupić w tych pieniądzach coś lepszego. Uważam, że MR są bardzo dobre. Szczególnie ich wysokotonowiec jest znakomity i nie będzie łatwo go przeskoczyć. No chyba, że nie mówimy o nowych tylko używanych, to wtedy prędzej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...