Skocz do zawartości

Jaki odtwarzacz blu rey?


Gość

Recommended Posts

Dla mnie ważniejsze są parametry tak więc nie bardzo przywiązuję uwagę do firmy odtwarzacza w szczególności w takim przedziale cenowym. Chciałbym tylko żebyście mnie naprowadzili na jakiś model w podanym budżecie bo akurat video to nie moja działa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tv mam firmy LG 43cale led.Dzięki za jakąś podpowiedź.Oppo to chyba wyższa półka ale twoje propozycje mi wystarczą narazie.Napewno każdy odtwarzacz który zapropnowałeś będzie w stanie zastąpić starego 14letniego  wysłużonego LG DVD dvix.A parametry tych odtwarzaczy nie wiele się różnią.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasem można trafić panasonic ub424 z rynku niemieckiego za 500-600zł jest to odpowiednik u nas ub420.

Jest to odtwarzacz na procesorze tym samym co ub820 ub9000 i z prawie tymi samymi opcjami ustawień, owszem wygląd tak samo gó*** jak UB150  ale to totalnie wyższa półka wycofali go z produkcji bo był "za dobry" a w to miejsce skoczył kastrat UB150.

Sony to nie jest głupia opcja na pewno żwawszy odtwarzacz . panasonic to nie jest marka budżetowa nigdy nie potrafili zaaferować w niskiej cenie dobrej jakości.

No i pamiętaj że panasonic do plików wideo się nie nadaję. 

Edytowano przez Jasiek88
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...