Skocz do zawartości

Jaki zestaw kolumny + wzmak?


Bartosz Sola

Recommended Posts

Witam serdecznie,

poszukuję zestawu stereo, mającego grać na około 25m^2. Z kolumn zainteresowały mnie: STX electrino 250, Tonsil Pulse, Pylon pearl 25, Pylon Opal 20. Co do wzmacniacza nie mam pomysłu. Które z tych kolumn brzmią najlepiej? Jaki wzmacniacz do nich? Za całość nie chcę wydać więcej niż 2000zł

 

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

Patrząc na kolumny które wybrałeś to STX albo Pylon. Ale akurat STX to moim zdaniem delikatnie lepsze granie. Tak jest kiedy masz wyższy model słabszej marki niż podstawowy lepszej.

Electrino 250 bez negocjacji ro 2300 zł. To jak w cenie 2k chcesz to kupić ze wzmakiem?

Za 2k to sprzęt tylko używany. Tannoy F2, Mission M34i, Tannoy M4 z Denon PNA 860, Harman HK680.

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z fabrycznie nowym zestawem nie zmieścisz się w założonym budżecie. Biorąc pod uwagę Twoje preferencje, stawiałbym jednak na Pylon Audio Pearl 25, chociaż oczywiście STX także mamy w ofercie i można porównać. Uzupełnieniem kolumn może być wzmacniacz Yamaha A-S201. Jest to dobre połączenie z Pylon i oscylujące w granicach Twojego budżetu.

Zapraszam serdecznie po indywidualne wyceny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z koolumn które wymieniłeś chyba STX electrino 250 są najlepsze, jednak wzmacniacze Yamahy mogą okazać się niekoniecznie najlepszym wyborem do nich. O jakim konkretnym modelu Yamahy myślałeś ?

Denon PMA720ae https://allegro.pl/oferta/wzmacniacz-stereo-denon-pma-720ae-9057386640 powinien sprawdzić się z nimi lepiej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...