Skocz do zawartości

Stereo do TV i muzyki


Adam Kloc

Recommended Posts

Witam.

Planuję zakup zestawu stereo 2.0 do TV i do słuchania muzyki, powiedzmy 50/50. Kwota jaką dysponuje to 2500 PLN. Czy jest coś sensownego w tym zakresie cenowym? Nie oczekuję wodotrysków, najważniejsza dla mnie czystość dźwięku. Muzyka której lubię słuchać to rock, solidne gitarowe granie, chociaż spokojniejsze utwory też jak najbardziej. Podsyłam rzut salonu, czerwona kreska do TV. Dziękuję za wszystkie propozycje.

stereo.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Adam Kloc napisał:

Nie oczekuję wodotrysków, najważniejsza dla mnie czystość dźwięku. Muzyka której lubię słuchać to rock, solidne gitarowe granie, chociaż spokojniejsze utwory też jak najbardziej.

To co opisałeś wielu tu piszących / łącznie ze mną/ poszukuje od wielu lat , a przerzuciło już tony sprzętu, za dużo więcej niż Twój budżet :) Ale do rzeczy , masz dość dużą  przestrzeń do nagłośnienia, co już sugeruje kolumny podłogowe . Z rzutu wynika , iż jak kupisz normalną szafkę audio i powiesisz TV to kolumny się powinny bez problemu zmieścić. W budżecie 2,5k. radzę poszukać w sprzęcie używanym ,  szału nie będzie, ale i tak wyższa półka niż za tą kasę nowy. Ciężko coś konkretnego zaproponować , więc mogę polecić komis kolegi Pumpurka z Myślenic , bo tam masz możliwość ewentualnego zwrotu a i możesz poprosić o poradę.

Np.

https://allegro.pl/oferta/kolumny-stereo-castle-avon-komis-myslenice-8288467553

i już nie od Pumpurka

https://allegro.pl/oferta/rotel-ra-980bx-wzmacniacz-stereo-9265046205

to takie moje luźne sugestie. Jak Ci się nie spieszy ,to polecam jak się sytuacja uspokoi z pandemią umówić się na odsłuch w salonie audio . Określ Swoje wymagania co do dźwięku i poproś by Ci coś zaproponowano , nie wymieniaj budżetu jaki masz , po prostu będziesz miał jakiś wzorzec a przy okazji dowiesz się ile taki wzorzec kosztuje :) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,
Bardzo dobrym rozwiązaniem byłby Topping MX3, który posiada wejście optyczne, coaxialne, USB oraz moduł bluetooth. Indiana Line Nota 550x lub Pylon Audio Pearl 25 powinny się sprawdzić bardzo dobrze. Indiana to brzmienie bardziej muzykalne, z bliższym środkiem. Pylon to większa przestrzenność i dynamika dźwięku. 

Zapraszam do kontaktu w sprawie wyceny. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...